Skocz do zawartości

Pytanie o zdjęcie do loterii wizowej


kubaz

Rekomendowane odpowiedzi

Czy są jakieś wymogi odnośnie górnej części stroju? Czy ma to być koszula? Jeśli tak to jakiś konkretny wzór / kolor? 

Mam przygotowaną lnianą koszule do fotografa - niebieska z kołnierzem typu button-down, guziki przezroczyste. Do tego przez guziki przebiega kolorowy (biało, czerwono, czarny), 1cm pasek, który częściowo z pewnością będzie widoczny na fotografii. Czy taka koszula może być? 

 

Do tego jeszcze pytanko: wszystkie guziki pod szyję zapięte czy bez jednego przy szyi? 

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
18 godzin temu, Wojtek18 napisał:

Witam pytam w imieniu zony. Pytanie do Pan/ kolezanek z forum. Czy do zdjecia DV, mialy make up/makijaz, srdedni, mocny czy naturalna twarz bez makijazu. Dziekujemy pozdrawiamy. Szczescia w losowaniu DV23.

Ja się nie maluję, nie mam makijazu w dowodzie ani w paszporcie. Nie widzę sensu sie malować specjalnie.
Jesli żona na codzień się maluje to może zrobić zdjęcie w lekkim makijazu. Na photo tool jest pokazane co mozna co nie mozna, pani na zdjęciu przykładowym ma dzienny makijaz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z Photo Toolem,nie dziala,tak jak zawsze. Moge tylko, zaladowac zdjecie i  pokazuje mi  blad. Obraz jest nadmiernie skompresowany. Uzyj wspolczynnika kompresji mniejszego niz 20:1. Nie wiem jak to zrobic, zeby bylo dobrze. Wie ktos, moze jak to zrobic i doradzi/pomoze. Dziekuje pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.10.2021 o 22:29, Wojtek18 napisał:

Witam mam problem z Photo Toolem,nie dziala,tak jak zawsze. Moge tylko, zaladowac zdjecie i  pokazuje mi  blad. Obraz jest nadmiernie skompresowany. Uzyj wspolczynnika kompresji mniejszego niz 20:1. Nie wiem jak to zrobic, zeby bylo dobrze. Wie ktos, moze jak to zrobic i doradzi/pomoze. Dziekuje pozdrawiam

Miałem podobnie jak zdjęcie zrobione telefonem przesłałem sobie przez messengera na komputer. Wyślij mailem (fb obcina mocno jakość zdjęć) i będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...