Skocz do zawartości

Sprowadzenie leku


malyjoe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 38
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

12 minutes ago, andyopole said:

A jesli sie dostarczy recepte tutaj od polskiego lekarza? Nie wystarczy?

W niektorych stanach to nie jest legalne... to jest ze strony FDA "Very few pharmacies can fill a foreign prescription, and this is determined on a state-by-state basis."


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, katlia napisał:

Ale czy legane a wykonalne ("very few") to dwie rozne sprawy. Jak pobuszujesz po necie i forach podrozniczych zobaczysz jakie to jest czesto trudne - sporo turystow na to narzeka. 

 

Eeee tam. Dla mnie, starego przemytnika, no problem. Kto przerobil walki z czechoslowackimi i NRDowskimi celnikami ten zawsze da rade. ...  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, malyjoe napisał:

Witam,

czy mógłby mi ktoś wyjaśnić jak wygląda sprowadzenie leku z USA do Polski? Chodzi o maść na bielactwo która jest zatwierdzona przez FDA ale nie jest dostępna do sprzedaży w Polsce. Od czego powinienem zacząć? 

Jesli Cie to interesuje to poszukam w domu adresu do kanadyjskiej apteki online. Za jej posrednictwem kupowalem lekarstwa wtedy gdy nie mialem ubezpieczenia. Lek. ktory tu kosztowal $160 na miesiac oni za $120 przysylali mi ten sam lek, tego samego producenta za $120 na trzy miesiace, dostawa w cenie.

Poniewaz byl to lek na recepte, musialem im wyslac jej skan.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...