Skocz do zawartości

Rodzina pragnąca wyemigrować


Ola48

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Jesteśmy rodziną z dwójką nastoletnich dzieci (15 i 12 lat). Ja i mąż mamy 40 i 41 lat. Bardzo proszę o odpowiedź, czy Waszym zdaniem mamy jeszcze szansę na emigrację do USA, na znalezienie tam pracy? Dodam jeszcze tylko, że mąż jest z zawodu mechanikiem, ale ma wiele różnych kursów, np na wózek widłowy. Będę wdzięczna za jakąkolwiek odpowiedź, bądź wskazówkę.

Pozdrawiam serdecznie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ogromnie dziękuję za odpowiedź, bo dodała nam nadziei :-)

Na loterię wizową dla nas już chyba za późno, bo z tego co się orientuję, jest tam limit wieku. 

Pozdrawiamy serdecznie "sąsiada" sądząc po nazwie linku :-) Mieszkamy w województwie opolskim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Ola48 napisał:

Na loterię wizową dla nas już chyba za późno, bo z tego co się orientuję, jest tam limit wieku. 

No wlasnie nie, nie ma limitu. Przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo.

24 minuty temu, Ola48 napisał:

Mieszkamy w województwie opolskim

Miło mi. Urodziłem sie w Namyslowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Ola48 napisał:

Jeśli mogę spytać i jeśli nie są to zbyt prywatne informacje... w jaki sposób starał się Pan o wyjazd, jaki rodzaj wizy? Zrozumiem, jeśli Pan nie odpowie.

Miłej niedzieli!

Ja się pożeniłem z obywatelem USA. To żadna tajemnica. Wszyscy tutaj o tym wiedzą. 

Acha, żeby nie było watpliwosci: "pci kobiecej"!  :)

Pora wstawać! Czas dziś zmienili i już qrde 8.33!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Roelka v.2 napisał:

Generalnie w waszym przypadku loteria wizowa to jedyna legalna droga do zycia w USA. Chyba ze macie w Stanach bliska godzinę typu ojciec albo matka obywatel. 

Dziękuję bardzo za odpowiedź 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...