Jump to content

DV 2024 - kiedy rusza + pytania odnośnie wypełniania eDV


Wojtek18

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Oficjalna instrukcja już opublikowana: https://travel.state.gov/content/dam/visas/Diversity-Visa/DV-Instructions-Translations/DV-2024-Instructions-Translations/DV-2024-Instructions-English.pdf

Potwierdzony brak wymogu paszportu.

Quote

Applicants must submit entries for the DV-2024 program electronically at dvprogram.state.gov between 12:00 pm (noon), Eastern Daylight Time (EDT) (GMT-4), Wednesday, October 5, 2022, and 12:00 pm (noon), Eastern Standard Time (EST) (GMT-5), Tuesday, November  8, 2022.  Do not wait until the last week of the registration period to enter as heavy demand may result in website delays.

 

Link to comment
Share on other sites

W dniu 21.09.2022 o 19:29, Xarthisius napisał:

Page not found

Link to comment
Share on other sites

Witam, to mój pierwszy post tutaj.

Rozważam wzięcie udziału w nadchodzącej loterii wizowej. Jestem żonaty, mamy córkę, spełniamy wszelkie wymogi. W internecie wyczytałem, że "Każdy wylosowany może zabrać ze sobą do USA najbliższą rodzinę - małżonków i dzieci do lat 21. Wynika z tego, że wypełniając zgłoszenie na każdego z małżonków podwajamy szansę wylosowania." (źródło: https://loteria-wizowa.pl/jakie-jest-prawdopodobienstwo-wygrania-zielonej-karty-w-loterii-wizowej/ ).

W przypadku wygranej loterii- to ja byłbym osobą, która procesuje cały proces (konsul itd),  najpierw pojechałaby się rozejrzeć, poszukać pracy i po jakimś czasie ściągnąć żonę i dziecko. Jak sytuacja wyglądałaby, gdyby to żona, a nie ja wygrała loterię? Czy to ona musiałaby wszystko procesować w Polsce, a ja i tak mógłbym pojechać do Stanów pierwszy? Bo jak rozumiem, każdy członek naszej rodziny otrzymałby GC. Z góry dzięki za odpowiedź.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.
×
×
  • Create New...