Skocz do zawartości

karalność a wiza J-1


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za odpowiedz. Zrobie chyba tak jak mówisz. Rozprawy jeszcze nie miałem al jak bedzie bede ja odkładał tak długo jak sie da. A jak dostane wyrok to nienapisze tego we wniosku wizowym. Tylko czy w konsulacie na pewno nie mają do takich rzeczy wglądu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
A jak dostane wyrok to nienapisze tego we wniosku wizowym. Tylko czy w konsulacie na pewno nie mają do takich rzeczy wglądu.

No wlasnie. A poza tym, jak oceniane sa wyroki w zawieszeniu z art. 177 p. 1, czyli _nieumyslnego_ spowodowania obrazenia uczestnika ruchu drogowego? Np. potracenie pieszego czy stluczka z uszkodzeniem ciala powyzej 7 dni? Na ile utrudnia to uzyskanie wizy?

pozdrawiam, Sid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A czy wyrok za jazde po % w postaci grzywny i zatrzymania prawka na rok moze utrudnic otrzymanie wizy i wyjazd an Work &Travel???no bo w sumie jestem w rejestrze karanych...beda to sprawdzac?trzeba doniesc zaswiadczenie o niearalnosci?jak tak to jezeli wyrok zapadl na poczatku grudnia to moze jeszcze niezdazyli mnie wpisac do rejestru i jezeli wezme teraz zaswiadczenie o niekaralnosci to bedzie jeszcze czysto w papierach, a to zaswiadczenie wazne jest pol roku....hmmmm????jak myslicie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Chcialbym sie dowiedziec czy jezeli jestem karany wyrok w zawieszeniu 1,5 roku na 3 lata za wlamanie do samochodu z proba kradziezy. we wniosku wizowym trzeba zaznaczyc czy ktos byl karany czy nie. jakie sa szansne nawet jak skalmie ze nie sprawdza mnie w ambasadzie amerykanskiej .A jesli bym nawet sie przyznal to jak konsul na to patrzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy wyrok za jazde po % w postaci grzywny i zatrzymania prawka na rok moze utrudnic otrzymanie wizy i wyjazd an Work &Travel???no bo w sumie jestem w rejestrze karanych...beda to sprawdzac?trzeba doniesc zaswiadczenie o niearalnosci?jak tak to jezeli wyrok zapadl na poczatku grudnia to moze jeszcze niezdazyli mnie wpisac do rejestru i jezeli wezme teraz zaswiadczenie o niekaralnosci to bedzie jeszcze czysto w papierach, a to zaswiadczenie wazne jest pol roku....hmmmm????jak myslicie???

Ja mysle, ze lepiej daj sobie spokoj, w USA nie potrzeba kolejnych pijanych za kierownica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym sie dowiedziec czy jezeli jestem karany wyrok w zawieszeniu 1,5 roku na 3 lata za wlamanie do samochodu z proba kradziezy. we wniosku  wizowym trzeba zaznaczyc czy  ktos byl karany czy nie. jakie sa szansne nawet jak skalmie ze nie sprawdza mnie w ambasadzie amerykanskiej .A jesli bym nawet sie przyznal to jak konsul na to patrzy

mam nadzieje, ze popatrzy na ciebie jak kolejnego zlodzieja i nie wposci cie do USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre pytanie bio ja mam podobna sytuacje tylko z dwoch artykułów o pobicie i najscie na posesje tylko nie wiem czy sad sie zdarzy wyrobic ze sprawa do składanie wniosku o wize i czy wogóle sie przyznawac do tego we wniosku jak juz bede miał wyrok

Kolejny pajac, co lubi robic ludziom krzywde. Ja bym cie nigdy nie wposcil do USA, bo tam takich debili z wyrokami za pobicie maja na peczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubakj ale jestes wyszczekany. Nie znasz szczegółów mojej sytuacji to sie nie wypowiadaj bez sensu.

nie jestem, poprostu juz dlugo zyje na tym swiecie i wiem co sie dzieje, ale racja niewinni ludzie siedza w wiezieniu, a przestepcy chodza po ulicy.

mozesz byc faktycznie oskarzony bez powodu (bo ktos mial chodzy w prokuraturze lub sadzie), albo broniles swojego interesuju, rodziny, honoru czy bog wie czego jeszcze, ale nasze sady nie wiedza co to jest obrona konieczna, wiec mzoesz byc niewinny, ale nadal nie przekonuje mnie ktos, kto ma wyrok za pobicie kogos. ja bym nie chcial kolejnych zbirow w kraju, oni maja swoich za duzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...