Skocz do zawartości

A jak pieniądze na W&T???????????


Rekomendowane odpowiedzi

witam,

w zeszłym roku byłem na campie. Wyjazd kosztował mnie około 700$ (wszystko: bilet, program, wiza). Camp trwał 9 tygodni i dostałem za ten okres wypłatę 1400$(czyli praktycznie standard jak na camp). Na wyzywienie ani nocleg nie wydałem nic. jedyne koszty to te co ponosilem bedąc w pub itp.(prywatnie). Praca była raczej lekka wszystko na miejscu sporo czasu dla siebie i możliwość kożystania z wszystkich atrakcji campu za free. po camp zostałem jeszcze miesiąc w NY i przez ten czas zarobiłem jeszcze 2300$ ale tutaj już kosztowało mnie jedzenie i mieszkanie.

Czyli praktycznie na campie można zarobić 1400(zarobki)-700(wydatki na wyjazd)=700$ na czysto.

W tym roku planuję pojechać na W&T i chciałbym się zoorientować jak kaształtuje się realny zarobek na tym programie. Wiem że za wyjazd zapłacę około 1500$ a zarobki tak średnio 40godz tyg po 7$ za godz. + koszty na jedzenie i mieszkanie to nie wygląda zachęcająco.

Wszyscy mówią że niby na W&T można zarobić? Jak jest na prawdę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich tematow jest mnostwo na forum. Na W&T sie nie dorobisz, koszty Ci sie zwroca, zwlaszcza jak znajdziesz druga prace. Ja przy dwoch pracach zarobilam 6000$ oczywiscie musisz od tego odjac koszt programu, mieszkanie, wyzywienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedzmy porównajmy warunki zarobkowe przy standardowej pracy którą się dostaje z biura. pracujemy przez 9 tygodni(czyli tyle co na camp)? Zwracają się koszty po 9 tygodniach takiej pracy?

Jakie są możliwości znalezienia dodatkowej pracy?

bo wszystko chodzi o to że nie wiem czy jechać jeszcze raz na camp czy może ten W&T?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak znasz dobrze język i masz tylko odrobine smykałki, to możesz załapać sie na krupiera i zarobić 15000 tak jak chwalił sie jeden z użytkowników...ale równie dobrze możesz trafić na sprzątenie i zarobić 2000 na czystko...LOTERIA!!!

z drugą pracąraczej to kwestia chęci...bo jak sie chce to sie znajdzie...i mozna zarobic jeszcze 50 - 70% tego co w pierwszej pracy :( ...wybór należy do Ciebie...jak jak i wielu na tym forum...spróbuje...najwyżej bedziesz miał wakacje s[beeep]e...bo bedziesz musiał zarobic na powrót do domu...

ale następnymi razami będzie jużnacznie lepiej...

ja nie mam żadnego doświadczenia...język też nie rzuca na kolana...ale jak nie zaryzykujesz..to sie dowiesz :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich tematow jest mnostwo na forum. Na W&T sie nie dorobisz, koszty Ci sie zwroca, zwlaszcza jak znajdziesz druga prace. Ja przy dwoch pracach zarobilam 6000$ oczywiscie musisz od tego odjac koszt programu, mieszkanie, wyzywienie

mialas kiepska platna w takim razie prace. jak ma sie szczescie to i $ 15000 mozna na czysto zarobic a jak i praca sie trafi nie za bardzo to ci sie zwroci i ze $2000 przywieziesz po odliczeniu zycia

ale opisuje tylko zarobki w kasynach, bo znam ludzi ktorzy pracowali w parkach rozrywki i i nie wyszli na tym jak ci pracujacy w kasynach, czyli polecam ogolnie kasyna to przy jednej kliepskiej pracy zwroci ci sie, pobawisz sie, utrzymasz sie, pojedzisz troche dookola, pokupujesz troszke sprzetu, ubran i jakies drobne przywieziesz :( (six flags, nie wiem jak w innych)

si ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich tematow jest mnostwo na forum. Na W&T sie nie dorobisz, koszty Ci sie zwroca, zwlaszcza jak znajdziesz druga prace. Ja przy dwoch pracach zarobilam 6000$ oczywiscie musisz od tego odjac koszt programu, mieszkanie, wyzywienie

mialas kiepska platna w takim razie prace. jak ma sie szczescie to i $ 15000 mozna na czysto zarobic a jak i praca sie trafi nie za bardzo to ci sie zwroci i ze $2000 przywieziesz po odliczeniu zycia

ale opisuje tylko zarobki w kasynach, bo znam ludzi ktorzy pracowali w parkach rozrywki i i nie wyszli na tym jak ci pracujacy w kasynach, czyli polecam ogolnie kasyna to przy jednej kliepskiej pracy zwroci ci sie, pobawisz sie, utrzymasz sie, pojedzisz troche dookola, pokupujesz troszke sprzetu, ubran i jakies drobne przywieziesz :( (six flags, nie wiem jak w innych)

si ja

Lepiej nie jechac na w&t z nastawieniem ze zarobi sie 15000....jak ma sie szczescie to mozna, ale po co pisac o tym komus ktos sie zastanawia czy w ogole pojechac?? Chyba na poczatku lepiej troche trzezwo do sprawy podejsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

zarobić na w&t tylko na zwrot kosztów to wyjatkowy niefart.... mysle ze duzo zalezy od pracy i od ilosci przepracowanych godzin... ja w ciągu 3 miesięcy zarobiłem $9500 i byli ode mnie lepsi zarobili więcej w tej samej pracy. Miałem tylko jedną prace i przez jeden miesiac z tych trzech nie miałem ani jednej nadgodziny. Tak więc duzo zależy od pracy, szczęscia ale i zaradnosc sie przydaje. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karus co robiłeś? aporopo parków rozrywki nie ma co zbytnio ich demonizować np BuschGardens te rok był bardzo udany jeśli chodzi o ilość gości co przekładało się na nadgodziny, mozna było spokojnie przez 4 miesiące pracować 80/tydzien za 6,40/h lub 7.40/h można się sprzeczać co do pracy 80h/tydzien ale jak ktoś pociągnoł tak 4 miesiące wychodziło że zarobił koło 10tyś-50$/tydzien za housing - jedzenie które w specialnych stolówkach było relatywnie tanie, ale to kwestia gustu praca w parkach rozrywki "wymużdza" jak masz ściskać jeden guzik przez 12 godzin dziennie, ja wole w następne wakacje robić coś bardziej tworczego bo usa to nie tylko pieniądze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pracowałem w drukarniach Quad Graphics praca cięzka ale zarobic sie da byli tacy co po $13000 wywozili ale poza pracą zycia nie mieli. Miałem $9.5/h i wszystkie godziny powyzej 36 tygodniowo płatne 150%. Jeżeli ktoś sie nastwia na zarobek konkretny to jest dobre miejsce ale ostrzegam ze praca jest cięzka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...