Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

mam w wizie 2 gwiazdki. Urzednik Imigration maglowal mnie z 5 minut(sama gadka)

- gdzie jade(pytal 2 razy)

-po co jade(3 razy)

- gdzie bede pracowala(2 razy)

-kiedy wracam

-kiedy zaczyna mi sie szkola

- co bede robila w stanach

- czy juz kiedys tu bylam

na szczescie zachowalam trzezwosc umyslu i mu odpowiadalam ze stoickim spokojem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
mam w wizie 2 gwiazdki. Urzednik Imigration maglowal mnie z  5 minut(sama gadka)

- gdzie jade(pytal 2 razy)

-po co jade(3 razy)

- gdzie bede pracowala(2 razy)

-kiedy wracam

-kiedy zaczyna mi sie szkola

- co bede robila w stanach

- czy juz kiedys tu bylam

 

na szczescie zachowalam trzezwosc umyslu i mu odpowiadalam ze stoickim spokojem.

A chlopaka? Tez przepytywal? On ma 2 gwiazdki prawda??

F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Fiendix :P

Tak, on tez ma 2 gwiazdki i tez go przepytywali, troche krocej niz mnie ale tez. nie wiem czy to na zwiazek z gwiazdkami... Poszlismy do roznych osob, bo tak chyba bylo dla nas bezpieczniej i lepiej. wazne ze juz tu jestesmy :D

pozdrawiam zza oceanu

ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

"jesli bys miala "two year rule applies" to nie mozesz wjechac na J1/H2B przez kolejne 2 lata.."

Section 212e chyba nie dotyczy wizy J1 mówi o tym, ?e nie mo?na staraa sie o wizy imigracyjne i typu "h" przez 2 lata ale na J1 mo?na wyjechaa.

(Jestem tego przyk3dem w 2000 mia3em "two year rule does applay" a nieca3e 12 miesiecy pó1niej znów by3em na W&T)

PS 2 razy mia3em po 2 gwiazdki i nigdy nie rozmawia3em wiecej ni? 2 minuty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy później...

hehe, ale numer, przygladam sie tej dyskusji o gwizdkach i az z ciekawosci sięgnęłam do paszportu - i wiecie co? :) w zeszłym roku byłam w usa na j1 i dopiero teraz zobaczylam ze ja mam 1 * pod zdjeciem!!! :oops: wow co za spostrzegawczość. A co do zwiazku z posiadana liczba gwiazdek a przesluchaniem na granicy - to musze powiedziec ze bylo calkiem milo - cos tam sie pani spytala, ale raczej miła atmosfera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałam taką wersję

* - spokojniutko na granicy

** - odrobine dłuższa rozmowa

***- uważaj na swoje odpowiedzi :wink:

Mam ** i w tej chwili tym sie nie martwię, przeciez mam zamiar odbyć podróż zycia i spedzic wyjątkowy czas na wchodnim wybrzeżu (chyba nie pomyliłam kierunkow :oops: ) wyłącznie turystycznie...wieć czym mam się martwić. Jestem grzeczną dziewczynką, zawsze.....no prawie zawsze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...