Skocz do zawartości

Emakopol-Mohegan Sun-wyjazd w lutym,marcu...


Rekomendowane odpowiedzi

no tak, z podatkami na H2-B to jest koszmar!! Nie mozna od nich uciec, dla Polakow stosuja jakies dziwne obostrzenia, mamy jedne z wiekszych stawek w calych Stanach, slyszalem, ze wlasnie w CA tez sa takie wysokie i nic nie mozna zrobic!! U nas to nawet ponad 20 % calego przychodu. Ale coz, teraz jestesmy tutaj i trzeba sie z tym pogodzic.

Zabko - to , co mowia w biurach, to.... Dodaj sobie , co chcesz. To, co podaja to stawka brutto, mozesz sie decydowac, badz nie... Ja tez lepiej zarabialem na W&T, ale nie jest zle. Kokosow nie ma, to fakt... Decyzja nalezy do Ciebie, jesli chcesz poznac dziwaczne szczegoly tego, kto ma tutaj najlepiej, pisz na priv. Pozdrawiam wszystkich h2bowcow!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

  • Odpowiedzi 26
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Stawki masz brutto od tego odciagna ci 4 podatki mi z prawi 11 na godz robi się ponad 8 na reke wiec podatki sa ogromne.Najlepsze prace to oczywiscie diler ,barback i serwer,laską co sprzataja daja po 3 dni offa w tyg,nadgodzin jest bardzo mało,polityka kasyna jest teraz taka zeby zatrudniac jak najwiecej ludzi i nie dawac nadgodzin,co do dilerow to maja po 3 dni podstawowe o reszte walcza,a poza tym musza placic za kurs dilera a Mohegan robi takie kursy za darmo wiec prawdopodobnie organizacja dodatkowo ich okrada .

Bylem w social office i pokazalem im moj paszport z pozwoleniem na prace i wizą-zadałem proste pytanie czy moge na tym socjalu pracowac w drugiej pracy i czy bede mial przez to jakies problemy z IRS i socjal officem-babka powiedziala po sprawdzeniu mnie w kompie ze jesli sie bede legalnie rozliczał to moge bez problemu pracować w innej pracy bo jestem pracownikiem tymczsowym z ważną wizą pracowniczą i to nie jest istotne że mam wlpisane że jade do Mohegan sun, wiec nie rozumię problemu z drugą pracą?

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego wynika, ze mozna miec rowniez legalnie druga prace. To chyba jest jakies wyjscie. A co to to znaczy.."maja 3 dni offa"?.

Nie bardzo wiem o co chodzi:)

Czyli wychodzi z tego ze z 9 $ na reke zostanie 5 na godzine...hm...dobrze rozumuje?

pozdrawiam

Zabka 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej!

Nie chcialabym tutaj wchodzic w gestie osoby nadzorujacej watki-ale moze lepiej utworzcie poprostu nowy watek na temat barbaca,jak wyglada taka praca i wszystko to co was interesuje :D

Ja juz nastepnego watku tworzyc nie bede bo i tak dowiedzialam sie sporo na rozne sposoby-ale dzieki temu forum :D

Pozdrawiam!

Zabka 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...