Skocz do zawartości

Dlaczego wszyscy tu czytają a nikt nie zostawia postów ?


ZuLuS

Rekomendowane odpowiedzi

Niektóre tematy by3y otwierane ok. 250 razy ( pewnie przez ok 250 osób :-) ) , dlaczego w takim razie postów w tych wątkach jest tylko 10, 4, 3 ...

To jest dla mnie co najmniej dziwne , strasznie kuleje to forum , czy?by ludzie byli , a? tak nieufni , niechetni ...

Pozdrawiam wszystkich real forumowiczów !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre tematy by3y otwierane ok. 250 razy ( pewnie przez ok 250 osób :-) ) , dlaczego w takim razie postów w tych wątkach jest tylko 10, 4, 3 ...

To jest dla mnie co najmniej dziwne , strasznie kuleje to forum , czy?by ludzie byli , a? tak nieufni , niechetni ...  

Pozdrawiam wszystkich real forumowiczów !

chyba jest jednak za malo osob... szkoda. Osobiscie wole to forum od 2p.pl chociaz czytam oba.

Moze admin nam powie jaka jest statystyka tej strony?

F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w3aśnie ja te? lubie to forum :-) . Mo?e faktycznie jest ma3o osób , ale wiesz jak widze ile osób otwiera dane wątki a ile zostawia swoje posty , to dochodze do wniosku ,?e wiecej osób jest zainteresowanych uzyskaniem info na jakiś temat ni? rozpoczeciem , bąd1 kontynu3owaniem wątku . To smutne :cry: .

Mam jednak nadziej , ?e sie to zmieni bo stronka jest zrobina na najwy?szym poziomie ( jak dla mnie ) . :-)

Pozdrawiam :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech ludzie... nudzi Wam sie?

Nie ka?dy kto wchodzi na forum i czyta dany temat mo?e coś w danym temacie napisaa z ró?nych przyczyn - bo nie wie, nie ma ochoty albo po prostu tylko szuka informacji.

Nie sztuką jest zrobia forum na którym bezsensowny post bedzie goni3 bezsensowny post tylko po to, ?eby liczba 250 odwiedzin by3a niewiele wy?sza albo równa liczbie postów w danym temacie.

To ?e np. przy 250 odwiedzinach jest tylko kilkanaście wpisów, mo?e oznaczaa, ?e wpisy te wyczerpują ca3kowicie (albo prawie) dany temat, a ktoś kto bedzie mia3 coś sensownego do dodania to na pewno sie wpisze.

Vide: post Lukasza z prośbą o pomoc - 50 odwiedzin i ?adnej odpowiedzi. Wola3byś jakby ka?dy z 294 userów zostawi3by wiele znaczący wpis: "nic na ten temat nie wiem" :?: No to wtedy by3oby po co najmniej 294 odpowiedzi w ka?dym temacie. A jaka to by by3a ciekawa lektura :?

(Ju? nic nie wspomne o adminie widzącym jak mu sie baza danych powieksza :wink: )

Forum o którym wspomnia3 Fiendix dla mnie osobiście mo?na określia jednym s3owem: chaos...

Zulus, gwoli wyjaśnienia, nie jestem w stanie powiedziea dlaczego jest "tak ma3o" postów w tematach, ale jestem pewien, ?e nie wynika to z faktu ?e ludzie są nieufni czy te? niechetni. Jakby tak by3o to forum by prawie nie istnia3o, a w wypowiedziach u?ytkowników da3oby sie te niechea/nieufnośa zauwa?ya.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich aktywnych i biernych u?ytkowników forum USAinfo.pl i mam nadzieje, ?e serwis dalej bedzie sie rozwija3, wolniej, szybciej - niewa?ne. Najwa?niejsze, ?e na poziomie 8)

P.S. W koncu sprawa z moim paszportem sie ruszy3a. Powinienem go dostaa w swoje rączki do konca tygodnia. To dobrze, bo wylot tu?, tu?, jeszcze tylko tydzien...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Toba Endriu co do 2p.pl. Straszny chaos! Bezsensowne posty typu dostalam wize... itp powtarzaja sie tam chyba kilkanascie razy.

Co do wyswietlen i ilosci zamieszczonych postow, to mysle, ze jest duzo osob, ktorzy zdobywaja wiedze przez czytanie. Sa tez Ci, ktorzy nie moga sie wypowiedziec na dany temat. Dlatego liczba wyswietlen bedzie zawsze wieksza od zamieszczonych odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Od początku by3o oczywiste, ?e szybko nie zdobedziemy popularności forum 2p.pl. Podstawową przeszkodą jest wymagna przez nas koniecznośa rejestracji. To na pewno troche utrudnia ?ycie i zra?a przypadkowe osoby. Niemniej wydaje mi sie, ?e osoby naprawde zainteresowane tematyką wyjazdów do USA poświecą chwile czasu na dope3nienie formalności. W zamian mo?emy zagwarantowaa "mi3ą atmosfere" dyskusji :D bez reklam, bezpodstawnych oskar?en i "pyskówek". Brak anonimowości oznacza po prostu odpowiedzialnośa za zamieszczane posty. Jednocześnie decydując sie na system prywatnych wiadomości mo?emy zagwarantowaa pe3ne bezpieczenstwo Waszych adresów e-mail.

Nie zale?y nam na szybkim wzroście ilości jakichkolwiek postów. Ambicją tego FORUM jest wysoki poziom merytoryczny, tak aby w momencie uzyskania bazy np. 10000 postów, opcja "szukaj" by3a naprawde wartościowym narzedziem. Śledząc dotychczasowe dyskusje widze, ?e przy3ączy3o sie do nas ju? wiele ciekawych osób, wiec ca3y projekt ma du?e szanse na sukces. Aktualnie statystyki to średnio 300 wejśa dziennie.

Dziekuje wszystkim forumowiczom za aktywny udzia3 w dyskusjach.

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychylam sie moi drodzy... Po co komu forum, na ktorym nie wiadomo co czytac i nic nie mozna znalezc, bo jest zawalone bezsensownymi, chaotycznymi postami.

Lepiej, ze odpowiadaja te osoby, ktore rzeczywiscie maja cos sensownego do powiedzenia, a na tym forum jest ich sporo. :D

Drogi Adminie - to moje ulubione forum. Czasem jedynie nie mam za wiele czasu, zeby na nie wejsc...

Pozdrawiam wszystkich uczestnikow Forum,

D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy później...

Witam i pozdrawiam :D

ZGADZAM SIE Z WAMI. PRZECIEZ KONKRETNE INFORMACJE SA BARDZO PRZYDATNE. SKORZYSTALAM Z NICH NIEJEDNOKROTNIE :D DZIEKI

A NIE NA KAZDY TEMAT MOGE SIE WYPOWIEDZIEC ( jak na razie :D ) WIEC PO CO ZABIERAC GLOS

A FORUM JEST SWIETNE !!! :lol:

Pozdrowienia z zasypanego sniegiem Pomorza

Wiola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...