Skocz do zawartości

Z której firmy w&t skorzystać ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! :)

Z góry prepraszam jeśli temat był już poruszany, ale nietety nie mam zbyt dużo czasu zeby przejrzec wszystkie zasoby tego forum. Wiem, że czasu jest coraz mniej, a ja nie podjalem jeszcze decyzji, z progrmu której firmy skorzystać, jest ich tyle, że trudno się zdecydować, każda wg siebie jest oczywiście najlepsza co napewno nie jest prawdą, dlatego prosilbym o jakies opinie podpowiedzi, która jest naprawde najlepsza i najtansza na najdogodniejszych warunkach, pomaga znaleźć pracę, mogą być tez linki do konkretnych stron.

Prosiłbym też okontakt z osobami, które planują wyjazd w tym roku z okolic Wrocławia, Polkowic, Legnicy, Lubina. moj nr gg 3869982 email meditop@poczta.fm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!! :D

Ja Ci polecam biuro BTC (www.stany.pl), columbuc club (www.columbusclub.pl) i www.we.org.pl :)

Przejrzyj sobie te linki, z czystym sumieniem moge Ci polecic te wlasnie biura. Z uslug BTC korzystalam i bylam bardzo zadowolona, o columbusie slyszalam wiele dobrego, a to trzecie biuro znam tez dosc dobrze.

jesli chodzi o ceny programu to sa zblizone, wahania sa niewielkie. No z tego co sie orientuje to emakopol ma drozszy program. YTP z kolei odradzam. :( Skorzystalam z ich uslug i to nie bylo mile przezycie.

pozdrawiam!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze targ reklam:)

Widze ze Daytona 2000 kosi rowno wszytskich, poza Emakopolem...("ja bym na BTC uwazał","Columbus sciemniał mi","Tylko nie YTP")

Tak na marginesie to JDJBachalski nadal istnieje....i to raczej nie BTC....

Zapamietaj na przyszlosci jezeli chcesz reklamowac jakies biuro, to rob to bardziej subtelnie, nie porownuj go do wszystkich, ale do jednego, a calosc popieraj jakimis argumentami, bardziej zaawansowanymi niz "nie bo nie"....

A ja osobiscie polecam BTC!

YTP jezeli chodzi o sprawy organizacyjne tez jest ok.

Wydaje mi sie ze kazda dobra firma jest droga, ale nie kazda droga jest dobra (vide Emakopol)*

* powodów wiele,tu podam abstrakcyjny: poslugują sie chamskim marketingiem, ktory bardzieju pasuje do dresów niz do powaznych ludzie....bez urazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...