Skocz do zawartości

Dziecko 4-letnie czy musi być na rozmowie z konsulem-pomoc


Tomek 256

Rekomendowane odpowiedzi

Serdecznie pozdrawiam.

Termin rozmowy mam na poniedziałek i mam pytanko czy moja córka cztero letnia musi być obecna na rozmowę, czy jest to konieczne.Czy jeżeli jej nie będzie czy konsul może zapytać gdzie jest i chce ją zobaczyć?

Ps.Jakie dokumenty mam zabrać na rozmowę i czego robię xero kopię?(jakie dokumenty) Dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc!! Ja bylem z zona 3 stycznia na rozmowie! mamy 7 letniego syna i nie musial byc z nami i nawet nie pytala o niego pani konsul!! xero dokumentow mielismy: swiadectw szkolnych i dyplomow, aktow urodzenia i malzenstwai tyle! wszystko poszlo gladko i jedziemy juz 18 marca. pozdrawiam i powodzenia. jesli masz jakies pytania to smialo pisz!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jasno napisales o jaka wize sie staracie, domyslam sie ze chodzi o turystyczna (watek w emigracji pewnie przez pomylke :)

Jezeli chodzi o turystyczna to Dominik ma w 100% racje, jezeli chodzi o wize imigracyjna to nawet niemowlak musi byc obecny.

Zycze powodzenia na rozmowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz napisac na jakiej podstawie wnosisz ze nawet niemowlak musi byc obecny na rozmowie w sprawie wiz imigracyjnej ( moze pomylilas turystyczna z imigracyjna). Nie wiem jak jest w przypadku wiz turystycznych ani innych wiz imigracyjny niz z loterii ale jesli chodzi o loterie to przed chwila otworzylem instrukcje na osob wylosowanych z strony ambasady i wyrazie pisze ze dzieci do lat 14 NIE MUSZA byc obecne na rozmowie.

Choc niektorzy biora dzieci dla "zmiekczenia konsula".

Co do dokumentow to tu masz raczej wszystko jasno wyjasnione.

http://poland.usembassy.gov/poland-pl/img/..._przewodnik.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mamy rozmowe rowniez w sprawie wizy imigracyjnej i mi Pani przez telefon powiedziala ze nawet jakby byl niemowlakiem to musi byc obecny na rozmowie z konsulem. Wiza IR2. Faktycznie do DV nie musza byc dzieci do lat 14 (teraz poczytalam). Wiec mala gafa z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...