Skocz do zawartości

trzymajcie kciuki + kilka pytań odnośnie ds 157


Rekomendowane odpowiedzi

No i nadszedł ten dzień ( a w zasadzie nadejdzie , bo będzie nim poniedziałek 23.01.). Mam tylko nadzieję , że ze względu na temperaturę nie zamarzniemy przed konsulatem w Krakowie i oczywiście mamy nadzieję , że cała nasza trójka - ja , żona i córka ( choć akurat córki osobiście nie zabieramy ) wyjdziemy ze spotkania z

Trzymajcie za nas kciuki!

teraz mam jeszcze kilka pytań odnośnie druku ds 157. Czy należy wypełnić go po angielsku ???

w pkt. 2 " Clan or tribe name" co wpisać " none" czy może coś innego - do klanu żadnego nie należę.

pkt. 3 "Full name( in native alphabet )" - czy mam po prostu wpisać swoje imię i nazwisko używając polskich liter np. ó

pkt.10 "list all countries that have ever issued you a passport"- ja mam tylko polski paszport , więc mam napisać "poland" , czy też chodzi o wszystkie paszporty poza ( w moim przypadku ) polskim i w takim wypadku powinienem napisać " none",a może coś innego - jak sądzicie ?

I wreszcie ostatni pkt 17. czy mam w nim wymienić wszystkie szkoły i kursy jakie ukoń czyłem po " podstawówce"? i ajk wg Was rozumieć " course of study " czyli chyba tryb studiowania ( jakoś nie łapię sensu )

oraz "Dates of attendance" czyli mam tu wpisać daty rozpoczęcia i zakończenia danej szkoły ?

ufff i było by tego na tyle .Bardzo proszę o szybką pomoc i obiecuję podzielić się wrażeniami już po. Pzdr.

Aha jeszcze jedno czy ktoś może orientuje się czy , gdyby ze zdjęciami było " coś nie tak" można zrobić gdzieś prawidłowe koło konsulatu- oczywiście na biegu. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli otworzysz jeszcze jeden watek na temat wizyty w Ambasadzie, to wykasuje wszystkie Twoje poprzednie posty. Czy tak trudno zadawc pytania w JEDNYM temacie? :roll:

A teraz Twoje pytania:

mam jeszcze jedno pytanko; a propos pkt 20 DS 156 - nasza corka uczeszcza do dwoch szkol, podstawowej i muzycznej 1 st.; czy mozna wpisac je obie? oraz odnosnie pkt 21 - wpisac w nim " uczen " czy " nauka "?pozdrawiam! :)  
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamenty napisał:

mam jeszcze jedno pytanko; a propos pkt 20 DS 156 - nasza corka uczeszcza do dwoch szkol, podstawowej i muzycznej 1 st.; czy mozna wpisac je obie? oraz odnosnie pkt 21 - wpisac w nim " uczen " czy " nauka "?pozdrawiam!

---------------------------------------------------

piszesz ze szkola podstawowa i uczen :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...