Skocz do zawartości

POZNAŃ - jakie biuro wybieracie?


Rekomendowane odpowiedzi

Aloha!

Zwracam się do braci studenckiej z pytaniem które biuro polecacie wybrać w Poznaniu? Chcemy ze znajomymi wybrać jakieś biuro ale mamy mentlik w głowach. YTP, Emakopol, YES ,CC czy może jakieś inne? Szukamy osób które by pojechały razem z Nami. Na ten moment mamy ekipę 7 osobową. Jak bedzie 10 to zniżka i raźniej będzie :)

pozdrawiam

Dawid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Hej! Ja tez poszukuje czegos w Poznaniu, zupelnie nie wiem co wybrac, jesli cos juz wybraliscie to piszcie! Wiem, że mam bardzo mało czasu dlatego trzeba szybko podjac decyzje! Rozmawialem telefonicznie z biurem podróży Oskar i bardzo profesjonalnie sie mną zajęli, czy ktos wie cos o nich?? Jakie w ogóle są mozliwosci w poznaniu, gdzie jeszcze sa miejsca? Proponujcie cos, bo obawiam sie, ze w desperacji i pod presją czasu moge wybrac pierwsze lepsze biuro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku chyba pojade z CCUSA bo mam swoja oferte pracy, a CCUSA ma dla mnie najkorzystniejsza oferte cenowa (mozna wplacac w dolarach). Poprzednio bylam z CC i wszystko bylo OK. Zastanawialam sie tez nad wyjazdem z Emakopolem, ale nieciekawie sie o nich czyta, no i sa drodzy...a skoro juz dostalam swoja oferte, wiec z tego (tzn.ze swojej oferty) skorzystam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...