Skocz do zawartości

Dylemat. Co zrobić ??? Nietypowy problem....


Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów. Z góry chciałbym zaznaczyc, izpotrzebował bym porady osób które już były w US, nie piszę tego postu żeby czytać potem że to nielegalne czy co za to grozi.

Sprawa jest taka, chę wyjechać wraz z dziewczyna do USA w wakacje tego roku. Myślałem nad W&T kilka fajnych pozycji jest: YES, CC, Emakopol (głównie chodzi o resorty/kasyna) choć cieżko jednoznacznie wybrać co najlepsze, gdzie będzie w tym roku najkorzystniewj wyjechać.

Szkopuł w tym, że mam również zaproszenie od znajomej, zagwarantowany housing darmowy na przynajmniej 3 tygodnie, w tym 200-300 $ kieszonkowego, a takze pomoc w znalezieniu pracy, ale : NA CZARNO. Wiem co za to grozi itd itp. Pytanei co jest bardziej opłacalne, bo z programu wyjazd to koszt około 6-7 tys zł, do znajomej -> około 3000 nawet niecałe bo mieszka na wschodnim wybrzezu. Wiem ze co do stawek to z pewnością nie zarobię tyle co w kasynie, ale z kolei zwraca sie za housingi i te kieszonkowe (zobowiązała sie w formularzu wydanym przez ambasadę).

Co byście wybrali jadąc pierwszy raz do US, ale bez ściemniania i wyżywania się, ani docinków...

Z góry dziękuję za porady, sugestie osobom "na poziomoi" i zorientowanym.

ps. post ten zamieszczam w tym dziale ze względu na dużą liczbe osób które zetknęły się z programami W&T i mogą doradzic co korzystniej w ich świetle wypada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...