Skocz do zawartości

Ile pieniędzy zarobiliście "na czysto" ???


Ile pieniędzy zostłało Wam "na czysto" po odliczeniu kosztów programu ?  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • < 2000 $
      1
    • 2000 - 3000 $
      2
    • 3000 - 4000 $
      2
    • 4000 - 5000 $
      2
    • > 5000 $
      3


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, stworzyłem ankietę, która moze pomóc w wyborze niezdecydowanym do końca na wyjazd do USA na W&T oraz orientacyjnie przybliży opłacalność wyjazdu biorąc pod uwagę aspekt tylko i wyłącznie $$$ ...

ps. Jeśli zarobiliście > 5000 $ to napiszcie w poście ile i gdzie pracowaliście (ew. na jakiej pozycji). Z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2800 $ czyli licząc ok 2000 $ program + 2800 na reke + jakies 1200 housing i zarcie daje w sumie 6000 $ zarobku. pracujac po 40h tygodniowo daje 12.5 $ na godzinę. Ale i tka policzyłem wszystko na minimum wiec płąca mogła być większa.

Gdzie dostałaś taka pracę z taką stawką ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8$ za godzine w kasynie jaki Gift Shop Clerk czyli sklep z pamiatkami. Mieszkanie 5$ za dobę, jedzenie prawie za free-wygralam karte na darmowe zarcie prawie na caly okres.

W sumie zarobku miałam jakieś $5000 z hakiem, z czego oczywiscie wiekszosc wydalam, ale to juz byl moj wybor :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to każdy wydaje inną ilość gotóki podczas pobytu to proponuję może pisać ile w sumie się zarobiło oraz ile się wydało na utrzymanie w czasie pracy (czyli ile wydaliście na jedzenie i mieszkanie w czasie pracy). Każdy już sobie odliczy ile zamierza sam wydać w USA.

W sumie to jadę w tym roku pierwszy raz i liczę na przywiezienie do Polski (po jakiś 2 tygodniach zwiedzania i ładnych zakupach w USA) jakiś 3000$. Chyba to dość możliwe, tym bardziej że chętnie podejmę drugą pracę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...