Skocz do zawartości

Spis pracodawców CCUSA co o nich wiecie?


Rekomendowane odpowiedzi

hej dla wszytskich zainteresowanych wyjazdem z CCUSA mam listę pracodawców, któryz bedą obecni na targach 26 lutego w Warszawie, bardzo prosze osoby, które może byly w tych miejscach i pracowaly u danych pracodawcow o swoja opinie na ich temat, czy sa uczciwi, jak wyglada okolica danych miast, czy trudno o drugą prace? wszystko co Wam przyjdzie do glowy , piszccie bardzo Was prosze o pomoc, dziękuje z góry,

pozdrawiam

A oto lista pracodawców :

1. Dorney Park and Wildwater kingdom - Allentown, PA

2.Grand Canyon National Park Lodges, Grand Canyon, AZ

3. Jenkinson's Pavilion - Pt. Pleasant Beach, NJ

4. Six Falgs - Illinois - Gurnee, IL

5. Valleyfair Family Amusement Park, Shakopee, MN

6. Philips Harborplace, Baltimore, MD

7.Philips Seafood restaurant - Ocean City, MD

8. Philips Seafood - Myrtle Beach, SC

9. Philips -D.C> Washington, DC

dzięki piszcie !!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej..ja odnosnie pierwszego czyli dornej parku. W parku bylam kilka razy w te wakacje-pracowalo tam duzo olakow. mieszkali w bungalowach..i chyba narzekali na zarobki. Ale..mieli niedaleko do miasta-dojechac mozna bylo autobussami ktore staly doslownie pod parkiem..a dornej park tak w ogole, to jedno wielkie wesole miasteczko, w wakacje jest tam okropny upal,a niestety trzeba stac nawet do 10 godzin i patrzec czy ktos trafil w maskotke z plastikowego pistoletu;].Jest tez praca w restauracyjkach polozonych w obiekcie.Mam nadzieje,ze chociaz troche pomoglam z informacjami;]. Ja pracowalam niedaleko, na autostradzie w hmshoscie;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kejterer, jesteś pewien, że ci wszyscy będą tam obecni? Skąd masz tą listę - ja zdobyłem taką:

* Dorney Park & Wildwater Kingdom

* Jenkinson's Pavilion

* Phillips Seafood Restaurants

* Six Flags - Illinois

* Valleyfair Family Amusement Park

* Xanterra South Rim at Grand Canyon National Park

Kogo wybrać?

LUDZIE POMÓŻCIE :!: :!:

Jakieś opinie, co i jak...bo nie wiem na kogo wybrać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kejterer to jest ona czyli ja czyli kobietka :D)) ale faktycznie brzmi męsko, co do tej listy to dostalam ja od pani z biura CCUSA w Wawie, a TY tez jedziesz z CCUSA Lejk?a z jakiego miasta? Ja tez ponawiam apel ludzi,ktorzy cos wiedza o tych miejscach, piszcie, boto bardzo pomaga. Lejk z tego co wiem to należy sie strzec wszelkich parków rozrywki i parkow narodowych, bo wiadomo sa one na odludziui w razie jakby cos nie poszlo wedlug Twojej mysl to jestes skazany na danego pracodawce...

takze trzeba wybierac wielksze miasta, !!! Ja narazie zastanawiam sie nad Philips Seafood restaurant w Ocean City???? wiecie cos na en temat?pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kejterer to jest ona czyli ja czyli kobietka :D)) ale faktycznie brzmi męsko

A to przepraszam ;) Bo mam kumpla, który ma podobną ksywę i tak sobie pmyślałem...no nic tam :wink:

Ja jadę z Wawy (Ty też z tego co wywnioskowałem). Strasznie mało jest opini o tych pracodawcach co są na liście. Ja planowałem pojechać gdzieś na wschodnie wybrzeże - bilet lotniczy tańszy i słyszałem, że koszty życia także... NY, Washington, te klimaty (wolałbym coś bardziej na północy, ale się dostosuje jak będzie trzeba :D, dlatego Ocean City nawet by mi odpowiadało :D Jedzie ktoś jeszcze od Ciebie? Albo wiesz coś o tym pracodawcy?

Możesz pisać na priva :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Ja lecę 31 maja 2006r. do Dorney Park. Umowę mam o pracę

podpisaną od 01 czerwca. Szukam wspóllokatorki - Polki do pokoju oraz towarzyszkę do wspólnej podróży. Odezwijcie się do mnie na e-mail: alaponik@op.pl. Do zobaczenia ilona22 !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...