Skocz do zawartości

Czy moge starać o wize jako opiekun 78-letniego wujka?


Rekomendowane odpowiedzi

Opiekuję się moim 78-letnim wujkiem, obywatelem USA.Wujek chciałby wyjechać na miesiąc do Stanów, jednak obawia się, że sam nie poradzi sobie w czasie podrózy i pobytu tam. Chciałbym zapytac, czy ja mógłbym się starać o wizę jako opiekun na podróż i okres pobytu wujka w USA. Nadmieniam, że ja również mam złożoną petycję o wizę imigracyjną i planuję wyjechać na pobyt stały, wówczas gdy otrzymam legalny pobyt. Teraz chciałbym tylko wyjechać jako opiekun i przy okazji mógłbym zobaczyć jak żyją Amerykanie. Nie planuję zostac teraz w Stanach, gdyż w Polsce mam zone i syna.Zona ma zielona karte, a syn obywatelstwo.Zona rowniez nie zamierza wyjechac gdyz studiuje w Polsce. Mam prace, samochod.Czy wujek mógłby być obecny przy rozmowie z konsulem o uzyskanie wizy.Nadmieniam ,ze juz raz probowalem o wize turystyczna i dostalem odmowe.

Bardzo proszę o odpowiedź. Co mam przedstawic konsulowi zeby uwierzył,ze mam czyste intencje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...