Skocz do zawartości

szybkie pytanko odnośnie DS157


Rekomendowane odpowiedzi

pyt1: w punktach 1 i 2 mam podac nazwisko i imie od razu z polskimi znakami, tak?? jest zaznaczone, ze nalezy podac wszystkie warianty pisowni... hm, to mam wpisac i po polsku i bez polskich znakow??

pyt2: jezeli przekraczalem granice z innymi panstwami na tym paszporcie, ale nie mam zadnych pieczatek to mam wpisac nazwy tych panstw?

pyt3: punkt 17 - okres nauki. Jezeli wciaz sie ucze w podanej placowce? Jezeli to liceum ogolnoksztalcace to co mam wpisac w kierunek/specjalizacja?

pyt4: ogolnie, jezeli mam wybrac odpowiedz na pytanie typu TAK/NIE i jestem proszony o ewentualne dalsze wyjasnienie w przypadku gdy zaznaczam TAK, ale zaznaczam NIE, to mam dalej pisac cos typu NIE DOTYCZY czy zostawic puste? (mam nadzieje, ze mnie zrozumiecie :D )

ok, to chyba tyle. licze na szybka odpowiedz, bo jutro jade na warszawy :)

PS. mozna wypelniac niebieskim dlugopisem, prawda?

bardzo proszę o odpowiedź....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym wnuiosku pisz nazwisko swoje tak jak masz naprawde np..Wożniak lub Bączek.ale juz w nazwisku matki i ojca normalnie mozesz pisac po angielsku.mozesz pisac dlugopisem bo ja np.mialem zel pytanie dotyczace szkolenia z broni i polak zaraz po wejsciu mi poprawil dlugopisem.poza tym nie wczuwaj sie tak bardzo w ten wniosek .o zadne granice sie nie martw pisz co badz nit tego ne sprawdzi.co do nauki ja rowniez ppisalem chyba bez sensu nawet nie pamietalem ulicy szkoly nie mowiac juz o telefonie.bzdura.najlepiej nie pisz nic na tak bo po co uzasadniac .ten wnisosek to naprawde sztuka.skseruj go sobie wczesniej i schowaj w domu bo moze byc tak ze bedziesz sie staral drugi raz o wize i po prostu wpisz to samo ze by wtedy nie bylo sciemy rozumiesz.ale taK TO PISZ CO BADZ ,ZAAUFAJ MI.NAJWAZNIEJSZY JEST dS 156.ZROB GO NA KOMPIE BO PRZY MNIE KOBITKE ODESLAL MLODY URZEDNIK DO KAFEJKI,STRACISZ CZAS .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, wielkie dzięki za info :) uspokoiłeś mnie trochę.

DS 156 mam już ładnie wypełniony na kompie :D podrukowane i zapakowane. Mam nadzieję, że nie zrobiłem tam żadnego błędu... a właśnie, w razie jakiegoś błędu w ds 156 to odmówią mi wydania wizy czy każą jeszcze raz to wypełniać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektore pola sa puste.. np spouse's DOB (nie mam wspolmalzonki, co zaznaczylem wczesniej, a tutaj trzeba bylo WYBRAC date urodzin...).

podobnie jest w kilku innych polach, gdzie moja odp byla negatywna a trzeba bylo wybrac jakas date... moze tak byc? bo w sumie tam nie ma gdzie wpisac "BRAK" itp..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...