Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

rok temu dwoje moich znajomych miało taką samą sytuacje-nie zostali przyjęci do foxwooda a była to wtedy ostatnia oferta. w rezultacie wyladowali jednak w Reno. mi się wydaje, że oni wiecej zarobią jeśli cię jednak gdzieś wyślą.

oczywiście nie mam pewnosci jak to będzie w tym roku ale chyba żadne biuro nie jest pod tym względem pewne.jednego roku trafi sie pieknie a drugiego kicha wyjdzie. czysta ruletka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłać to oni sobie mogą chcieć. Ja zapisałem się na ten program w emakopolu, bo tylko oni mieli h2b w Reno. Jak bym chcial gdzie indziej to wybral bym inne biuro. W Reno bylem 2 razy i tam sie zapisalem, za to zaplacilem i tam chce jechać. Ponoć jak sie placi to sie wymaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kotek-wcale nie jestem pewna;) ale tak jak mrh ja się uparłam na reno- też tam byłam i właśnie tam chcę. tylko peppermill mi nie pasuje bo go nie lubię.

ale poszłam jeszcze na wszelki wypadek na rozmowy do foxa. lepiej tam niż wcale.

wiem ,że strasznie dużo się za program płaci ale oni przecież nie obiecaywali, że na bank do reno trafimy. To już zalezy od tego jak na rozmowach wypadniemy i czy nas zechcą.

czy ktos w ogóle wie ile jest miejsc do peppermilla a ile chętnych? jak ja się o to pytałam to nie odpowiedzieli. to mnie właśnie tam wkurza, że nie chcą odpowiadać na pytania-no i że takie duże opóźnienie już mają. nerwy można stracic przez to czekanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie czekalem na obietnice. Mieli oferte H2B Reno, Peppermill, wiec sie zdecydowałem, i z gory zastrzeglem, że nigdzie indziej nie jade.

Jak idziesz do biura podróży i chcesz jechać na Teneryfe, a oni Cie wysylają na Majorke, bo to przeciez tez Hiszpania, to chyba coś jest nie tak. Nie zwabili mnie foxwoodem czy moheganem tylko RENO i tylko tam chce jechać. Pracodawca nie powinien miec 2 razy wiecej osob do wyboru tylko ewentualnie zaakceptowac odpowiednią liczbę przedstawionych kandydatow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja też mam taką nadzieję. koleżanka mi właśnie napisała, że do peppermilla będą potrzebować około 20 osób na H2B (tak jej powiedzieli jak zadzwoniła do emakopola)- czyli, że będzie dużo więcej chętnych niz miejsc bo z samej warszawy jest 9 osób. rzeczywiście nieciekawie to wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się wybieram do peppermilla na H2B. Czy wam też kazali przysyłać 2 tyg temu zdjęcie postaci?

A czy ktoś z was pracował już kiedyś w peppermillu? Tak sobie pomyślałam, że pewnie takich w pierwszej kolejności przyjmą i już potem dla innych mało miejsc zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...