Skocz do zawartości

Naprawdę b. pilne!!! - przelew w $ na konto


Rekomendowane odpowiedzi

Jest taka sprawa, że chciałbym wpłacić pierwszą ratę w dolarach na konto firmy, która organizuje mi wyjazd W&T. Ma ona konto w Kredyt Banku. Mam dolary, wszystko pięknie, ładnie - ale czy przy przesyłaniu obcej waluty między oddziałami banków w Polsce (tj. Wawa->Poznań) jest AŻ tak duża prowizja??!!

Bo z tego co zostałem poinformowany to będę musiał wybulić nawet kilkaset złotych by przesłać im te 800ileś $$$.

Jak to jest? Można to zrobić w jakiś 'tańszy' sposób?

Jak w temacie - sprawa jest naprawdę bardzo pilna!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie tez pojade w tym roku na W&T z tej samej firmy (tak przynajmniej z opisu wyglada-tzn.mozliwosc wplaty w $$). Nie wiem jak to rozwiazuje biuro w Wawie, ale w Poznaniu powiedzieli,ze dla studentow jadacych wlasnie z tej firmy na W&T jest specjalna oferta-darmowe zalozenie i prowadzenie konta walutowego wlasnie w Kredyt Banku-wtedy za przelew nic nie placisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mialem taka sama sytuacje.

Musialem zaplacic 1 rate w $ na konto w Kredyt Banku.

Pojechalem do Kredyt Banku i zalozylem konto walutowe w $. Nastepnie w kasie wplacilem $ na swoje konto i poszedlem do pani ktora zrobila przelew z mojego rachunku na ten na ktory mialem wplacic 1 rate. Wszystko poszlo szybko i sprawienie. Nie musialem ponosic zadnych dodatkowych kosztow.

Teraz bede placicl 2 rate i tez bede robil tak samo.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...