Skocz do zawartości

ubezpieczenie nie pokryło...


Rekomendowane odpowiedzi

witam..

wlasnie dowiedzialam sie ,ze ubezpieczenie ktore mialam w Stanach, nie pokrylo czesci kosztow leczenia, i musze doplacic $200.

dodam, ze wypadek zdarzyl sie w sierpniu (skrecilam kolano, milam zrobione przeswietlenie, dali mi kule i usztywniacz), a firma, przez ktorą jechalam skonatkowala sie ze mna w sprawie tego niezaplaconego ubezpiecznia dopiero teraz!. na dniach maja przyslac rachunek.

czy ktos z Was orientuje sie do kiedy taki rachunek(wystawiony w sierpniu! ) mozna zaplacic nie wdajac sie w konflikt z prawem ubezpieczeniowym,czy ewentualnie chcac ponownie wrocic do usa bedzie sie mialo problemy i czy.. ale w to juz nie wierze-mozna uniknac zaplacenia tego?

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam..

wlasnie dowiedzialam sie ,ze ubezpieczenie ktore mialam w Stanach, nie pokrylo czesci kosztow leczenia, i musze doplacic $200.

dodam, ze wypadek zdarzyl sie w sierpniu (skrecilam kolano, milam zrobione przeswietlenie, dali mi kule i usztywniacz), a firma, przez ktorą jechalam skonatkowala sie ze mna w sprawie tego niezaplaconego ubezpiecznia dopiero teraz!. na dniach maja przyslac rachunek.

czy ktos z Was orientuje sie do kiedy taki rachunek(wystawiony w sierpniu! ) mozna zaplacic nie wdajac sie w konflikt z prawem ubezpieczeniowym,czy ewentualnie chcac ponownie wrocic do usa bedzie sie mialo problemy i czy.. ale w to juz nie wierze-mozna uniknac zaplacenia tego?

pzdr

Tyle to trwa zanim sie z toba skontaktuja, bo chyba z tego co widze najpierw skontaktowali sie z twoim organiztorem. Nie jestem pewna dlaczego to Ty masz doplacac - sprawdz dokladnie warunki umowy. Jesli bylo cos o doplatach - wtedy powinnas wyslac czek na adres lekarza, ktory jest wystawiony na rachunku (badz szpitala itd.) Rachunek wystawiony w sierpniu 'poszedl' zapewne do collection i to oni maja jurysdykcje nad tym. Ale musisz zadzwonic pod numer podany na rachunku i upewnic sie co i jak i dlaczego i za co dokladnie Ty masz placic. Moze i mozna uniknac zaplacenia rachunku - trzeba wszystko sprawdzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...