Skocz do zawartości

Wiza H2B, praca dla kelnerów z dobrym ang. NIEAKTUALNE


Rekomendowane odpowiedzi

Mój amerykański pracodawca, dla którego będę pracować juz trzeci sezon, poprosił mnie abym poszukała osoby chętne do pracy w charakterze kelnerów w country club. W tym roku po raz pierwszy firma przyjmuje pracowników na wizie H2B. Dotychasz przyjmowano studentów na wizie J1. Sezon trwa mniej więcej od końca kwietnia lub początku maja do początku listopada. Country Club - Cullasaja Club położony jest na południu Północnej Karoliny w Highlands, mniej więcej 2 h od Atlanty. Jak wiadomo, praca kelnera wymaga bardzo dobrej znajomości języka mówionego i pisanego, ale nie jest trudnym zajęciem. Tutaj jest to specyficzny rodzaj restauracji, w której jakość obsługi a nie ilość stolików liczy się przede wszystkim! Stawka na godzinę to 8 dolarów. Przeciętnie pracuje się ok 45 i więcej godzin tygodniowo. Po 40 godzinach naliczane są nadgodziny, czyli 12 dolarów za godzinę. Wyżywienie przysługuję się wszystkim pracownikom. Zakwaterowanie kosztuje 55 dolarów tygodniowo i są to nowe 2 osobowe mieszkania z pełnym wyposażeniem. Nie pobieram żadnej prowizji za pośrednictwo, bo jest to jedynie przysługa dla moich dobrych amerykańskich znajomych. A sama wolę, żeby do pracy zostali przyjęci Polacy- rodacy Wink Jedyny koszt to wizyta w Ambasadzie i bilet lotniczy. Istnieje jednak możliwość wykupienia biletu przez firmę i potrącenia za owy bilet przy najbliżeszj wypłacie. Podaję dla zainteresowanych swój adres mailowy. Skierowałabym ewentualne zainteresowane osoby bezpośrednio do pracodawcy. Mój adres: forgotka@yahoo.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...