Skocz do zawartości

Czy nie jest zbyt późno na W&T?


Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar wyjechać do USA w ramach programu W&T, ale tak się zastanawiam czy na decyzję nie jest już zbyt późno. Póki co wybrałem ofertę EMAKOPOL-u (ale nie wiem czy to dobra decyzja). No więc... jeżeli umowę podpiszę np. w najbliższą środę / czwartek (8.03. / 9.03.) to w sobotę / niedzielę (11.03. / 12.03.) będę miał spotkanie z pracodawcą (PepperMill w Reno: http://www.peppermillreno.com/) - czy to nie jest zbyt późno? Oczywiście EMAKOPOL twierdzi, że wszystko gra, ale - co wy o tym sądzicie? Aha... wylot do USA zaplanowałem na połowę czerwca.

Dzięki za rady :!:,

Pozdrawiam :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar wyjechać do USA w ramach programu W&T, ale tak się zastanawiam czy na decyzję nie jest już zbyt późno. Póki co wybrałem ofertę EMAKOPOL-u (ale nie wiem czy to dobra decyzja). No więc... jeżeli umowę podpiszę np. w najbliższą środę / czwartek (8.03. / 9.03.) to w sobotę / niedzielę (11.03. / 12.03.) będę miał spotkanie z pracodawcą (PepperMill w Reno: http://www.peppermillreno.com/) - czy to nie jest zbyt późno? Oczywiście EMAKOPOL twierdzi, że wszystko gra, ale - co wy o tym sądzicie? Aha... wylot do USA zaplanowałem na połowę czerwca.

Dzięki za rady :!:,

Pozdrawiam :wink:.

Za późno nie jest na pewno, ale o takiej firmie pierwsze słysze :) Nie jestem może specjalistą w tej dziedzinie, w tym roku jade pierwszy raz ale z tego co zdążyłem się zorientować to jedynymi dwoma firmami o których nie znalazłem praktycznie żadnych negatywnych komentarzy są CCUSA (z nimi jade) i Business Travel Club.

Ale za późni nie jest na pewno, wszędzie cie przyjmą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gaydek, to widac ze nie jestes specjalista w tej dziedzinie ( skoro nie slyszles o emakopolu, that is ). Ja sie ciesze ze z nimi jade i mam nadzieje ze dobrze na tym wyjde. W koncu jak sie nie nadajesz ( tzn nie znasz angielskiego ) to wyladujesz na housekeepingu niezaleznie z jakiego biura pojedziesz. Emakopol dla ambitnych! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
skoro nie slyszles o emakopolu

To chyba nie do mnie :roll:. Umowa z Emakopolem podpisana, jestem już po spotkaniu z pracowadcą - PepperMill (spotkanie odbyło się wczoraj w Hotelu LORD). Rozmowa (z przyszłym - mam nadzieję - bossem) krótka, ale IMO udana. Teraz czekam na odpowiedź z USA / Emakopolu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fruito...... a ty ktory raz wyjezdzasz z Emakopolem skoro jetes taki pewien ze cie nie spompuja z pieniedzy???? Bo moim zdanie stopien znajomosci tematu i organizacji w biurze Emakopolu w Lublinie jest tragiczny, jak nie znaja odpowiedzi na twoje pytania to po poprostu klamia, albo mowia ze wszystko bedzie za pare dni??? Mam nadzieje ze oddzial w Lublinie to wyjatek..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...