Skocz do zawartości

Wyjazd do USA. Bardzo proszę o pomoc


Rekomendowane odpowiedzi

Serdecznie pozdrawiam!

W kwietniu wyjeżdzam z rodziną do USA na wizę imigracyjną(zielona karta).Mam pytanko:na aplikacji w rubryce adres gdzie trzeba podać adres na który mają przesłać zieloną kartę(w USA) podałem adres znajomych a ja po przylocie będę mieszkał gdzie indziej (załatwili nam mieszkanie).Co teraz mam robić? Czy jest to jakiś problem? Czy mam się już teraz denerwować? Bardzo proszę o pomoc. Za wszystko dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym rozwiazaniem byloby zostawienie wszystkiego tak jak jest. Czyli niech karty przyjda na adres twoich znajomych. Piszez ze oni zalatwili wam to mieszkanie czyli beda mieszkac gdzies niedaleko ( przynajmniej w obrebie miasta, a nie ze w na zachodnim wybrzezu oni na wschodnim) wiec nie bedzie problemow z osobistym przekazaniem dokumentow. Na wszelki wypadek niech tylko nakleja twoje nazwisko na skrzynce na listy ( bo czasmi roznie bywa i jak nie ma nazwiska adresata to listonosz moze nie zostawic listow).

Jest mozliwosc zmiany adresu podczas odprawy na lotnisku, taka jest teoria a w praktyce roznie to dziala (chyba ze cos sie ostatnio zmienilo). Bardzo czesto karty i tak przychodza na stary adres, ludzie spodziewaja sie ze przyjda na nowy i robi sie tylko zamieszanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...