Skocz do zawartości

Czy jest szansa na powrot do usa na złamanej wizie


Rekomendowane odpowiedzi

Wlasciwie wiadomo jakie sa szanse, ale jestem ciekaw czy ktos wjechal do Stanow, na tej samej, waznej ciagle 10 letniej promessie kilka lat wczesniej złamanej w zwiazku z przedluzeniem pobytu?

Troche to zagmatwane. A moze taki precedens nie jest jeszcze znany polskiemu turyscie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia, jednakże podbijam temat, bo sam ciekawy jestem jak to wygląda...

Gdybym miał obstawiać, to nie masz szans, zwłaszcza, iż oni mają wszystko w komputerze i musiałbyś liczyć na farta (np. awarię systemu komputerowego na lotnisku :) :))... A czy opłaca próbować się za 3 tys. zł. gdy szanse są praktycznie żadne??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz Monroe. W takim razie zagmatwam. Coz moga miec jesli przy wylocie nie oddalem I-94. Wedlug ich danych ja tam ciagle jestem! W takim razie smialo moge zaslonic sie niewydajnoscia ich systemu i zaklinac sie na boga ze wyjechalem w terminie i I-94 oddalem jak nalezy przed wylotem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz Monroe. W takim razie zagmatwam. Coz moga miec jesli przy wylocie nie oddalem I-94. Wedlug ich danych ja tam ciagle jestem! W takim razie smialo moge zaslonic sie niewydajnoscia ich systemu i zaklinac sie na boga ze wyjechalem w terminie i I-94 oddalem jak nalezy przed wylotem. Pozdrawiam

Hm, masz obowiązek odesłać I-94 jeśli został Ci w paszporcie po powrocie do kraju. Pewnie, że możesz się zaklinać, że to ich wina, jednakże nie liczyłbym na ich litość... Oni moga stwierdzić np. że wyleciałeś przez Meksyk do Polski mając przekroczony pobyt po czym wróciłeś z Polski do Stanów i kombinujesz... Każą przedstawić Ci dowody odlotu ze Stanów, jeśli w ogóle będą chcięli Cię wysłuchać, a tego zapewne przedstawić nie będziesz mógł.. Nie masz dowodów - Twoja strata, mogliby wtedy powiedzieć. Jak dla mnie to nie ma żadnych szans, niestety, choć oczywiście życzę Ci powodzenia. Tylko czy, tak jak napisałem, warto ryzykować tyle kasy wiedząc, że na 99,99% nie przekroczy się kontroli na lotnisku??

No chyba że komuś się udało mając podobną do Ciebie sytuację... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...