Skocz do zawartości

Mam szanse na J-1 jeśli kiedyś narozrabiałem????????????????


Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś z garneli mnie z narkotykami ze 3 lata temu i po roku zostalem skazany na grzywne w wysokości 400 zł. ale się odwołałem i dostałęm uniewinnienie na okres 2 lat jeżeli to się nie powtórzy to jestem czysty. Oczywiście już mi znieśli bo nie miałem żadnego przypału. We wniosku trzeba zakreślić rubryke czy byłem aresztowany czy skazany nawet jeśli mi to znieśli. Nie wiem co mam zrobić. Jeśli zakreśle że tak to nie dostane wizy? Jeśli zakreśle że nie to mogą się to jakoś dowiedzieć chociaż teraz jestem czysty. Pomóżcie co mam zrobić bo mi sara przepadnie. Jeszcze wszystkiego nie zapłaciłem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo motyla noga, ziom, skontaktuj sie z jakims biurem podrozy work and travel najlepiej Youth travel polska (tam sa [beeep] przyjazne, młode babeczki ) (022 552 74 25) w warszawie. powiedz im ocb , powinienes dostac pomoc, tutaj to roznie bywa na tym forum.. niestety

powodzenia w temacie elo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym nie wpisywal nic, bo znam pare osob, ktore to olalo i nic sie nie stalo a mieli wieksze kary i jechali na turystycznej

ale wiadomo jak nie mam tego problemu to moge sobie doradzac, bo nawet jesli cos by sie stalo to nie ja strace kaske

ryzyko straty kaski jest, ale jak Ci juz zawiasy czy kara minela to nie trzeba sie raczej bac

a do biura jak zadzwonisz to beda odradzac, bo chca zeby kazdy dostal wize i nie bylo problemow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...