Skocz do zawartości

czy moja komórka bedzie działać w USA?


karola18

Rekomendowane odpowiedzi

mam komorke ktora odbiera w sieci GSM 900/1800 i stad moje watpliwosci chyba zreszta sluszne jak mysle...czy bedzie ona dzialac w USA? mam roaming w siesi ORANGE i nie wiem wlasnie jak to jest.Aha i jesli moj tata ma 3-zakresowa sieci GSM 900/1800/1900 to czy taka bedzie odbierac?

moje kolejne pytanie:jak to jest z wtyczkami ?wiem ze tam jest jakos inaczej z pradem tzn plynie chyba o mniejszym natezeniu tak? i czy np ladowarka polska bedzie tam normalnie dzialac czy tez w PL musze kupic jakies odpowiednie wtyczki zeby wyrownal sie tam poziom plynacego pradu?

lece pierwszy raz i dlatego mam takie niby blache watpliwosci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

telefon by działaś musi mieć pasmo 850/1900, co do napięcia to jak masz ładowarke na napięcie 50/60hz i 220/110V to wystarczy przejściuwka jak nie to musisz mieć przejściuwke ze zmianą napięcia lub lepiej odrazu kupić ładowarke na napięcie europejskie i amerykańskie , ja każdą ładowarke jaką miałem w rękach miała napięcie 50/60hz i 220/110V

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sieci AT&T

Teraz to chyba jest "Cingular" czy jakos tak, ol ile sie nie myle... bo jedna firma wykupila druga... !?

Jesli chodzi o telefony, to najlepiej zobaczyc na stronie producenta telefonu opis lub zapytac sie w salonie, w koncu na cos ten serwis tam jest, prawda ? :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...