Skocz do zawartości

Pracodawca mówi inaczej, biuro inaczej


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Sluchajcie prosze was o pomoc.

Po sobotnich targach pracy z YTP mam taka sytuacje, ze w umowie ktora podpisalem z przedstawicielem pracodawcy mam napisane 9$/h, a na stronie YTP ta sama oferta jest przedstawiona tak: Hourly Wage: 6,75$-9$

Jak myslicie - chyba bardziej trzeba wierzyc pracodawcy i temu co jest zawarte w umowie niz ogloszeniu na YTP stronce?

Moze YTP nie mial pewnosci i napisal wlasnie 6,75$-9$ po to zeby pozniej nie sprawic niemilej niespodzianki uczestnikom programu W&T?

Prosze, wypoowiedzcie sie na ten temat i doradzcie zarazem.

dzieki

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej wierz temu, co masz ugadane z pracodawca. Na to, co pisze i mowi YTP bierz duuuza poprawke. Tez z nimi teraz wyjezdzam i juz sie przekonalem, ze najpierw mowia jedno, pozniej co innego. Na dodatek na stronie pisza jeszcze inne rzeczy ! Organzacja targow tez pozaostawia duzo do zyzenia. Jakby nie mogli wyslac tych ofert mailem. To jest wazna decyzja, a trzeba bylo sie decydowac jak najpredzej, zeby nikt nie zajal ci miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

YTP wpisało stawkę 6,75$-9$ prawdopodobnie bo konkretny pracodawca ma różne stanowiska do zaoferowania. Na jednym stawka wynosi 9$ na godzine a ma innym 6,75$/h. No chyba że jest tylko jedno stanowisko, wówczas faktycznie YTP jesy niedoinformowane i zwracamw tym momencie honor

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też byłem w sobote na tych targach. Ogólnie jestem zadowolony chociaż nie podobała mi się organizacja dostępu do pracodawców tzn przeglądanie tych ofert i stanie w kolejce aby wpuścili do tego pokoju gdzie byli pracodawcy. Ale sama rozmowa oraz orientation była naprawdę ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez byłam na targach i bardzo sie rozczarowałam :/ pani z biura poinformowała mnie ze na targach bedzie duuzo lepszychofer niz na ich stronie :) a tak naprawde Ci co sie zgłosili po oferty w biurze mieli pierwszeństwo . W ogole oferty były poprzebierane ciezko było coś znalezc dla mnie i chłopaka :/ byliśmy w pierwszej grupie przeglądających oferty i tylko dlatego znalezliśmy w miare fajną prace ;)

To miały być targi a było jedno wielkie bydło, ludzie sie przeciskali a pracownicy YTP byli zdezorientowani !!!!!!!!!!

0 punktów za organizajcje YTP ...teraz tylko czekam ile mi zaśpiewają za bilet do Las Vegas ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie z koleji targi podobało. Wszystko bylo bardzo fajnie zorganizowane, jedynie wlasnie zastrzezenia moge miec do samej sali w ktorej znajdowali sie pracodawcy siedzacy przy stolikach..

Tu duzo zalezalo od szczescia, bo ciagle pracownicy YTP chodzili i pogadani (z dzwoneczkiem).

Ale ogolnie nie narzekam..

Tylko wlasnie nie wiem jak to bedzie z ta zaplata...

Babka z ktora gadalismy mowila ze kazde stanowisko po 9 $ za godzine wiec juz sam nie wiem czy bedzie tak jak ona mowila, czy hourly wage bedzie zalezalo od stanowiska zajmowanego w markecie..

Oby nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedziemy do USA w czworke. Dwojka z nas byla w Poznaniu zaklepac nam wszystkim jakies miejsca pracy, ale babka powidziala, ze jednak przepisy sie zmienily i nie mozna tego robic- jedynie targi zostaja. A tymczasem na targach sie dowiedzielismy, ze jednak ludzie mogli sobie miejsca zaklepywac !!! Starszna organizacja i dezinformacja !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...