Skocz do zawartości

oglądanie wielorybów - boston


andrek

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

interesuje mnie atrakcja polegajaca na ogladaniu wielorybow, podobno mozna cos takiego przezyc w bostonie. czy ktos mial okazje zaliczyc cos takiego ?? moze jakies fotki ?? chodzilo by mi o zdjecia z prywatnych zasobow, na ktore ciezko jest natrafic przeszukujac google :) z gory dziekuje za kazda uwage i sugestie. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bylem w zeszlym roku, ale plynalem z cape cod (jakas godzinka z kawalkiem na poludnie od bostonu) - zdaje sie ze kosztowalo to cos kolo 30-40$. ale wydaje mi sie ze z bostonu tez mozna, tyle ze moze to zajac wiecej czasu.

polecam w kazdym badz razie. mi pogoda i szczescie dopisalo, bo wielorybow bardzo duzo widzialem.

PS. w galerii jest chyba jakies zdjecie.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro poruszony został tu temat Bostonu to chciałem spytać Cię spytac gabrielangel i inne osoby które były w Massachusetts jak wam się podobało.??

Ja jade do miejscowości Wareham w zatoce Buzzards Bay.

Czy wiecie coś na temat tego rejonu?

I w ogóle chce poznac Wasze opinie na temat Massachussets...

P.S. Wareham jest 72 km od Bostonu na południe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm bywalem w lepszych stanach :) to co mi dokuczalo, to fakt ze bary/puby/kluby byly otwarte do 1 tylko ( w samym bostonie pewnie troszke dluzej ). wszystkie miejscowosci nad morzem troche mi szwecje przypominaja, chociaz w wakacje zdecydowanie cieplej - z drugiej strony ja siedzialem na cape cod, a to troszke specyficzny klimat. ogolnie duzo irishow, bialych demokratow i bogatych ludzi :D w sumie ludzi zaliczam na plus.

ale bylem tez w gorszych stanach ;) na pewno polecam cape cod i boston. w MA za duzo wiecej nie zobaczylem.

Wareham jest pare kilometrow od wjazdu na cape cod, ale tylko pare razy przejezdzalem wiec nei wiem co tam sie dzieje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...