Skocz do zawartości

kupno Walizy Podróżnej w stanach


maciekrep

Rekomendowane odpowiedzi

obecnie mam obciachowe torby podróżne adidos bazarowe ::):D:D niby trwałe bo chinskie ;P ale chce miec jakas ladna europejską pozadna walize podrozna usztywnianą, z rączką i na kółeczkach..

oplaca sie bardziej tam na miejsu kupic taka duza walize i przyleciec juz z nia do polski, czy ceny sa podobne jak u nas... ktos wie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak wracałam ze stanów to musiałam sobie kupić dodatkową walizkę i nie mogłam znaleźć nic taniego. Duże walizki kosztowały 50-80 $ ( wiesz ale żadne firmowe bo te były jeszcze droższe). A do najbliższego outletu było bardzo daleko. Z drugiej strony jeśli kupisz jakaś ładną plastikową walizkę to po kilku przelotach będzie tak podrapana ze będzie ci przykro ze wydałeś tyle kasy. Ja bym sobie na twoim miejscu kupiła coś ładnego ale nie drogiego u nas, no i wywaliła adidosa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wole wydac nawet te 70$ i miec trwala walize a nie tak jak rok temu wydalem 120zl na jedna a na druga stowe i albo mi sie rozprula albo raczka odleciala

a na Twoim miejscu wzialbym korektor i dorysowal kreske do o

bedzie i mocna i co najwazniejsze firmowa hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilam w Ross'ie w San Francisco (siec outletow, zdaje sie, ze tylko na West Coast) dwie duze walizki Samsonite. Zaplacilam $170. Moim zdaniem, to bardzo tanio... Dzis bylam w londynskim TK Maxx (Hammersmith), szukalam walizki typu carry-on i w zasadzie jedyna oferta, jaka mieli (poza tak zwanymi "no-name", do ktorych nie mam zaufania) to Pierre Cardin za 30 funtow. Nie skorzystalam, Pierre Cardin i walizki wzbudza we mnie mieszane uczucia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...