Skocz do zawartości

Przesyłka z Usa do Polski


Callan

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc chcialbym sie dowiedziec ile kosztuje przesyłka z USA do naszej ukochanje OJCZYZNY

Wiadomo w stanach sporo rzeczy jest tanszych (no i sporo droższych) jakby w trakcie wyjazdu chciał wysłac cos do domu w prezencie to ile by kosztowało, a poza tym jakbym wysyłal jakąś kamere, aparat, buty czy ubranie (oczywiscie wszystko po 1 sztuce zgodnie z przepisami) to czy nałożono by na to cło ??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahas dobrze wiedziec ... czyli załóżmy ze do paczki włoże załóżmy :-) bluzkę, telefon i aparat i nie przekracze to nie płacę cła :-) fajnie

a mam jeszcze dwa pytania założmy ze te rzeczy będą w opakowaniach to czy sie doczepią założmy ze to jest na handel mimo ze jest po 1 szt jak mówią przepisy

i drugie pytanko co jesli paczka przekroczy 1,5 kg jest jkas dopłata czy cło? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ubran metki z cena kupna posciagaj tzn. ogolnie je pozrywaj ... wtedy ci nie dowala cla na pewno i nie moze byc kilka np. takich samych sztuk bluzeczek bo wtedy bedzie ze to na handel i bedziesz mial problemy. A ze sprzetam elektronicznym jest tak ze ja wysylalem i mi cło dowalili.. od 300 $ bo tyle mnie kosztowala wieża musialem zaplacic 350 zeta cła :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Polamerem paczka wodna idzie ok 3-5 tygodni. Cena to 69 centow za funt plus 5 dolarow za przesylke. Ostatnio paczka o wagdze 48 funtow kosztowala mnie ok $38. W polsce dowoza do domu.

Wysylam z nimi od kilku lat i nigdy nic nie zginelo (poczta ostatniej przesylki nawet nie dostarczyla, pozostale przyszly otwarte).

Poza tym mozna do paczki wlozyc wszystko i w kazdych ilosciach (poza bateriami i alkoholem) i nie ma zadnych problemow z celnikami - oni sami to zalatwiaja. Ja sama wysylalam sprzet grajacy, czesci do kompa, aparaty a nawet bizuterie diamentowa: wszystko na czas i bez problemu.

Agnieszka:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...