Skocz do zawartości

Komórki w Stanach


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taki problem: niewiem czy opłaca się brac komórke i korzystac z roamingu, czy bardziej opłaca się kupic jakiegoś używanego(oczywiście trójzakresowego) i kupić sobie na miejscu jakiegoś prepeida??jakie macie ogólnie doświadczenia jeśli chodzi o telefonowanie do Polski no i oczywiście wewnątrz Stanów??Z góry dzieki za odpowiedź

Pozdro mmisiek32

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz wziac sobie komorke z Polski tylko po to zeby odbierac smsy- osoby do Ciebie piszace beda mialy smsa po normalnej cenie, jak z neta beda pisac to moga i na amerykanski

ale ogolnie wez sobie tel z polski i kup tam prepaida, tak bedzie najtaniej, nie wiem jak z dzwonieniem do Polski, ale smsy jakos za 2centy.

nie wiem czy oplaca sie w ogole z kom dzwonic do Polski

najlepiej chyba kupic sobie karte za 5 czy 10 dolcow i masz na niej do przegadania 1h czy 2h do PL.

a w ostatecznosci z budki na quatersy tez nie jest zle:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zalezy jaka firma. ja w zeszlym roku kupilam karte i sama aktywacja jej kosztowala mnie 50$ + 10$ karta a w zwstawie z telefonem bylo okolo 100$ wiec nie wiem co lepsze. sms kosztowal mnie 10 centow i kazda rozmowa przychodzaca takze byla platna. karty mnie troche zjadaly :)

ale jak bez komorki zyc?

pozdro! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony do tematu pragne dodac tylko tyle, ze prawdopodobnie nie bedzie czasu zeby jezdzic i zajmowac sie kupowaniem telefonu zwlaszca wtedy gdy bedzie potrzebny. Tak - warto go zabrac o ile jest trojzakresowy - bo inaczej posluzy jako budzik. Ja oczywiscie biore telefon zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...