Skocz do zawartości

Dowód osobisty?


Rekomendowane odpowiedzi

warto wyrobić sobie kartę ISCC dzieki której masz ubezpieczenie, jakieś zniżki w parkach rozrywki ale mnie najbardziej przydawało sie zamiast dokumentu tożsamości w sklepach z alkocholem i klubach. Bałam się zabierać ze sobą paszport. Nigdy nie miałam sytuacji , że nie sprzedano mi trunków albo nie wpuszczono do klubu nie uznając tej karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warto wyrobić sobie kartę ISCC dzieki której masz ubezpieczenie, jakieś zniżki w parkach rozrywki ale mnie najbardziej przydawało sie zamiast dokumentu tożsamości w sklepach z alkocholem i klubach. Bałam się zabierać ze sobą paszport. Nigdy nie miałam sytuacji , że nie sprzedano mi trunków albo nie wpuszczono do klubu nie uznając tej karty.

to dobrze ze ci sie przydala bo w moim przypadku oprocz ubezpieczenia byla kompletnie bezuzyteczna. nigdzie jej nie respektowano, w zadnym klubie!!! alkoholu w sklepie nie kupowalam wiec nie wiem czy tam by przeszlo ale raczej nie bardzo. tam gdzie bylam nawet nasz dowod nic nie dawal, tylko paszport albo amerykanskie prawko. jak widac wszystko zalezy od stanu i miasta . pozdro! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...