Skocz do zawartości

żarcie na campach


palkow

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich wiem ze ten temat byl juz poruszany ale nie chce mi sie szukac, czy moze mi ktos powiedziec jakie jest zarcie na campach czy to prawda ze sa fast foody i jakies gowniane pasty? bylbym wdzieczny gdyby ktos mi napisal co przewaznie jest na sniadanie obiad i kolacje pozd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich wiem ze ten temat byl juz poruszany ale nie chce mi sie szukac, czy moze mi ktos powiedziec jakie jest zarcie na campach czy to prawda ze sa fast foody i jakies gowniane pasty? bylbym wdzieczny gdyby ktos mi napisal co przewaznie jest na sniadanie obiad i kolacje pozd Surprised

nie wiem gdzie Ty slyszales ze sa na campach same fast foody. a zarcie ogolnie gówniane jnie jest. jedzenie jak jedzenie. jak Ci nie smakuje to nie jedz,i tyle.

Amerykanie jedza duzo past, ziemniakow w roznych postaciach i czerwonego miesa(przynajmniej ja tak mialam u siebie) albo kurczaki.

na sniwadanie glownie tosty, cerials, pancakes with myple syrop, scramlbed eggs, eggs, oatmeals,tec.

kolacja- salatki,pasty, pieczone z rusztu rzeczy, chilli, itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
zatwardzenia?? przytyc..?  

sory- ale nie wiesz o czym mowisz.  

poza tym-wezcie to pod uwage ze nie jedziecie do pieciogwiazdkowego hotelu!

jakos nikt nie wspominał o owochach i warzywach a bez tego o przytycioe i zatwardzenia łatwo...:lol:

a może jeszcze drinki ,jacuzzi i klimatyzacja? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...