Skocz do zawartości

Ślub dla obywatelstwa ?


Tatar

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z was się zetknął z takim przypadkiem? Jakis czas temu czytałem o takich ślubach w Polsce, gdzie dziewczyny bądź chłopaki z biednych regionów (bezrobocie heh) brali ślub z Rosjanami bądź Azjatami w calach zarobkowych.

Jak to wygląda w Stanach ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

sly- nie trzeba aż 10.000. Ja w zeszłe wakacje spotkałam się z trzema małżeństwami dla papierków. Jedni zapłacili 5.000$, potem było2razy 6.000$ (parka Polaków chciała zostać w Stanach więc obydwoje znaleźli sobie współmałżonków-teraz mieszkaja sobie w czwóreczke w bardzo interesującym związku:)

ale i za darmo sie da. Jak ja tam byłam to nie raz miałam ofertę zamążpójscia-panowie chcieli w ten sposób mi wyswiadczyć przysł i jednocześnie sobie samym bo czuli się samotni i chcieli mieć żonę:)

a ja głupia nie skorzystałam i teraz 11000 zł za H2B płacę;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tatar- czemu wstawiłeś smutną buźkę? Za drogo twoim zdaniem biorą za fikcyjne małżeństwo?

jesteś zainteresowany takim papierowym małżeństwem?

pociesze cie ze Meksykanki z amerykańskim obywatelstwem biorą dużo mniej- no i są ładniejsze od Amerykanek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre - a gdzie znaleźć oferty? :)

Pytanie serio - czy małżeństwo POLSKIE może wziąść rozwód w USA?

Czy będzie on ważny wg prawa US? Tak aby potem można było (w ramach pocieszania się oczywiście :twisted: ) wziąść ślub np ze wspomnianą Amerykanką meksykańskiego pochodzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...