Skocz do zawartości

Norfolk- Virginia


pieknyLolo

Rekomendowane odpowiedzi

W Norfolk jest wszędzie blisko w obrębie centrum, ale umówmy się, nikogo z WaT nie bedzie stać mieszkać w centrum. Na pocieszenie pozostaje fakt, że jest komunikacja podmiejska. Samochód by się przydał: nad ocean do Virginia Beach 20 minut, do Williamsburga do BuschGardens 50 minut, Waszyngton 3,5 h ostrej jazdy autem. Jak ktoś się interesuje US Navy to polecam najwiekszą na świecie baze marynarki wojennej w Norfolk, stamtąd wyplywaja lotniskowce (i inne) eliminować Saddama i innych popaprańców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

tak baza jest niesamowita ja byłem w moim kumplem amerykaninem w części wylącznie dostępnej dla personelu bazy i ich rodzin, to jest niesamowite jak wchodzi się do komplexu gdzie są banki restauracje sklepy cały szpital i wiele innych rzeczy polecam bardzo to miejsce:) co do mieszkan to witek pewnie ma racje ale przynajmniej tam masz centrum gdzie budynki stoją koło siebie a nie jak w innych miastach "jeden budynek na dziesięć kilometrów kwadratowych"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki ludziska za info :wink: chyba nie trafię zle. Szkoda tylko ze tylu tam murzynów. Nie lubie ich. Ale ze mnie rasista wyszedł :)  :)

i znowu jakis ograniczony polaczek jedzie co nie lubi czarnoskorych bo sie za duzo filmow naogladal. szkoda slow... mam nadzieje,ze po powrocie zmieni sie troche i bedzie bardziej open minded na inne kultury i rasy. przeciez ludzie sa ludzmi bez wzgledu na kolor skory. jak wszedzie znajduja sie i ci "zli" i ci dobrzy a rasa o tym nie swiadczy.

zycze wiecej tolerancji bo na lotnisku od tego "murzyna" moze zalezec czy w ogole tam wjedziesz. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki ludziska za info :wink: chyba nie trafię zle. Szkoda tylko ze tylu tam murzynów. Nie lubie ich. Ale ze mnie rasista wyszedł :)  :)

i znowu jakis ograniczony polaczek jedzie co nie lubi czarnoskorych bo sie za duzo filmow naogladal. szkoda slow... mam nadzieje,ze po powrocie zmieni sie troche i bedzie bardziej open minded na inne kultury i rasy. przeciez ludzie sa ludzmi bez wzgledu na kolor skory. jak wszedzie znajduja sie i ci "zli" i ci dobrzy a rasa o tym nie swiadczy.

zycze wiecej tolerancji bo na lotnisku od tego "murzyna" moze zalezec czy w ogole tam wjedziesz. :twisted:

Popieram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki ludziska za info :wink: chyba nie trafię zle. Szkoda tylko ze tylu tam murzynów. Nie lubie ich. Ale ze mnie rasista wyszedł :)  :)

i znowu jakis ograniczony polaczek jedzie co nie lubi czarnoskorych bo sie za duzo filmow naogladal. szkoda slow... mam nadzieje,ze po powrocie zmieni sie troche i bedzie bardziej open minded na inne kultury i rasy. przeciez ludzie sa ludzmi bez wzgledu na kolor skory. jak wszedzie znajduja sie i ci "zli" i ci dobrzy a rasa o tym nie swiadczy.

zycze wiecej tolerancji bo na lotnisku od tego "murzyna" moze zalezec czy w ogole tam wjedziesz. :twisted:

Popieram.

:oops: :oops: :oops: ale pojechaliści e po mnie. Zadnego poczucia humoru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki ludziska za info :wink: chyba nie trafię zle. Szkoda tylko ze tylu tam murzynów. Nie lubie ich. Ale ze mnie rasista wyszedł :)  ;)

i znowu jakis ograniczony polaczek jedzie co nie lubi czarnoskorych bo sie za duzo filmow naogladal. szkoda slow... mam nadzieje,ze po powrocie zmieni sie troche i bedzie bardziej open minded na inne kultury i rasy. przeciez ludzie sa ludzmi bez wzgledu na kolor skory. jak wszedzie znajduja sie i ci "zli" i ci dobrzy a rasa o tym nie swiadczy.

zycze wiecej tolerancji bo na lotnisku od tego "murzyna" moze zalezec czy w ogole tam wjedziesz. :twisted:

Popieram.

:oops: :oops: :oops: ale pojechaliści e po mnie. Zadnego poczucia humoru...

ej, nie obrażaj sie... ech.. żadnego poczucia humoru :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...