Skocz do zawartości

Bilety YTP


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 420
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

No to widze ze YTP ma z nami przesrane w tym roku :( Ja na moje ciagle pytania i prosby o wytlumaczenie, dostalem maila od kierownika biura, ze jak nie zmienie tonu to przestana mi odpowiadac na maile :D Na prosbe o przeslanie cytatow, ktore to niby slowa mialy brzydki ton, koles zamilknal :!:

Robia z nami co chca, boja sie niepotulnych i probuja ich zastraszyc !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysłałem emaili z tą klauzulą do UOKIK i zobaczę co mi odpowiedzą. Poza tym w umowie nie ma nic o wynagrodzeniu za zakup biletu (prowizji)

YTP moze obejsc fakt zarabiania na Was - po prostu dostana fakture na kwote koncowa od Amin Travel. Pokaza Wam ze nic na tym nie zarabiaja. A potem YTP i Amin Travel sie podziela kasa i nigdy sie o tym nie dowiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu nie chodzi chyba o fakt zarabianiana nas tylko o zawarcie w umowie niezgodnego z prawem postanowienia, które (jeżeli rzeczywiście jest niezgodne) nie powinno obowiązywać.

hmm mysle ze sam fakt braku okreslenia ceny i mozliwosci jej (nie)akceptacji klienta bez ryzyka finansowego jest niezgodne z prawem. Coz zobaczymy co powiedza. Z tego co wiem od innych to urzad generalnie dlugo odpowiada. Radzili zadzwonic do lokalnego Rzecznika praw konsumenta w danym regionie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o UOKIK to dzwoniłem do nich kilka dni temu i...

No właśnie niczego się nie dowiedziałem, zostałem połączony z jakimś facetem, który twierdził, iż podpisana umowa to rzecz święta :!: Gdy to usłyszałem, to zrezygnowałem z jego pomocy.

Po majówce mam zamiar wybrać się do Rzecznika Praw Konsumentów i dokładnie wyjaśnić mu całą sprawe i przedstawić umowe. Zobaczymy co on wtedy powie. Mam nadzieje, że zobaczy jakąś sprzeczność tej umowy z prawem :!: A jeżeli nie to cóż pozostaje przyjęcie mi tego co ma do zaoferowania YTP :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...