Skocz do zawartości

Bilety YTP


Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze raz napisze :(

nie musisz zgadzac się na proponowany bilet oni muszą go dopasowac do Ciebie !!!!!!!

A jeśli to nie poskutkuje to zerwiesz z nimi umowe< opłata za to wynosi400 zł >

i podpiszesz nową na nowych zasadach <czyli bedziesz  mogł kupić sobie bilet  SAM :D>

Tak ale kara moze byc nalozona jesli organizator ponosi jakies straty. A jakie sa strata w tym wypadku? Wiadomo ze zadne. Plus dlaczego jest 400 pln a nie 100? Ponadto jesli reklamuja sie ze dostaniesz tani studencki bilet a jest inaczej to jest to wprowadznie w blad klienta. Zreszta nie jestem prawnikiem wiec juz wiecej na ten tamat nie bede sie wypowiadal. Napisalem gdzie isc.

Jesli cos takiego jest niezgodne:

23	12 czerwca 2002r. Sygn. akt XVII Amc 6/00	Sąd Okręgowy w Warszawie - Sąd Antymonopolowy



Powód: Powiatowy Rzecznik Konsumentów w Lubaniu; Pozwana AICE Polska S.A. w Warszawie	"W przypadku gdyby klient podpisał umowę i zrezygnował z uczestnictwa w Systemie zanim otrzyma informację o przynależności do grupy, a więc przed wpłaceniem pierwszej raty AICE przyjmie jego rezygnację zatrzymując opłatę wstępną, która w żadnym przypadku nie podlega zwrotowi"	

15 października 2002	







24	12 sierpnia 2002r. Sygn. akt XVII Amc 43/01	Sąd Okręgowy w Warszawie - Sąd Antymonopolowy	



Powód: Powiatowy Rzecznik Konsumentów we Wrocławiu; Pozwana: Europejski Fundusz Budowlany Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu	"uczestnik Grupy otrzyma zwrot wpłaconych rat podstawowych (...) po potrąceniu (...) opłaty wstępnej"	

15 października 2002

to dlaczego to co YTP robi jest ok?

Dajcie znac jakie sa rezultaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 420
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
A jeśli to nie poskutkuje to zerwiesz z nimi umowe< opłata za to wynosi400 zł >

i podpiszesz nową na nowych zasadach <czyli bedziesz  mogł kupić sobie bilet  SAM :(>

A do tych 400zl dolicz jeszcze odpowiednia kwote za to opcje, ze bedziesz sobie kupowala bilet sama :D Zgadza sie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o UOKIK to dzwoniłem do nich kilka dni temu i...

No właśnie niczego się nie dowiedziałem, zostałem połączony z jakimś facetem, który twierdził, iż podpisana umowa to rzecz święta :!: Gdy to usłyszałem, to zrezygnowałem z jego pomocy.

Po majówce mam zamiar wybrać się do Rzecznika Praw Konsumentów i dokładnie wyjaśnić mu całą sprawe i przedstawić umowe. Zobaczymy co on wtedy powie. Mam nadzieje, że zobaczy jakąś sprzeczność tej umowy z prawem :!: A jeżeli nie to cóż pozostaje przyjęcie mi tego co ma do zaoferowania YTP :(

JA robię własnie to samo. Jak się coś dowiem to wam tu napiszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie w sumie dziwie, ze wszyscy sa zaskoczeni biletami i innymi rzeczami jaki wyrabia YTP. Przeciez kampania reklamowa tej firmy kosztuje bardzo duzo kasy a z czegos te pieniadze musza chyba brac, prawda? A swoja droga oni wiedza co robia, bo ich plakaty i naklejki sa wszedzie a glupi ludzie widzac czerwony plakat np przyklejony na smietniku , mysla ze to najlepsza firma bo ma napisane jakis smieszny PLATINUM CLUB. Pieniadze na takie kampanie reklamowe nie biora sie z kosmosu ale np z marzy na biletach lotniczych i to wiadomo nie od dzis, takze ... przykro mi, ze tak slepo ufacie REKLAMIE :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pracowac w Myrtle Beach w Karolinie PD, a ytp chce mnie wysłać do Miami (880km od Myrtle) za 3550zł. W ciągu 10 minut znalazłam sobie bilet za niecałe 3000 bezpośrednio do Myrtle.

Jutro pojade do biura i będę się kłócić, bo na to, co oni proponują zgodzić się ze względów oczywistych nie mogę.

Czy ktoś wygrał już z nimi bitwę o zmianę biletu????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...