Skocz do zawartości

Bilety YTP


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 420
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Ja mam pracowac w Myrtle Beach w Karolinie PD, a ytp chce mnie wysłać do Miami (880km od Myrtle) za 3550zł. W ciągu 10 minut znalazłam sobie bilet za niecałe 3000 bezpośrednio do Myrtle.  

Jutro pojade do biura i będę się kłócić, bo na to, co oni proponują zgodzić się ze względów oczywistych nie mogę.  

Czy ktoś wygrał już z nimi bitwę o zmianę biletu????

wszsytkie biura, ktore zalatwiaja bilety niestety nie wykupuja ich do malych miejscowosci tylko do duzych z miedzynarodowymi lotniskami - ot taka ich polityka - znam ludzi ktorzy beda pracowac w denver a pewne biuro bukuje im bilety do San Francisco - przeciez to pol stanow do przejechania. Ale tak to wlasnie jest - dlatego najlepiej kupowac bilet samemu - nawet jesli trzeba uiscic oplate rezygnacyjana, poniewaz z reguly jest ona i tak mniejsza niz marza na bilecie ustanowiona przez biuro - a YTP BIJE W TYM REKORDY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W umowie jest napisane że bilet mozliwie najblizej polozonego miejsca pracy uczestnika, wiec jak im przedstawie bilet do myrtle to chyba mi nie powiedza, ze miami jest blizej myrtle niz myrtle... Do tej pory nie mialam do nich zastrzezen, ale tym biletem podniesli mi cisnienie i jutro do nich pojde i bede krzyczec:/ Jak wroce, to zostawie posta jak poszlo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz jutro wszsycy powinnismy znac ceny biletow, poniewaz jest juz maj. Moim zdaniem biura celowo to wstrzymuja bo zadno nie chce byc pierwsze - jak ktores narzuci marze to pozniej juz bedzie wszedzie tak samo albo bardzo podobnie - na moje oko w tym roku to bedzie ok 200 - 230 $

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu nie chodzi chyba o fakt zarabianiana nas tylko o zawarcie w umowie niezgodnego z prawem postanowienia, które (jeżeli rzeczywiście jest niezgodne) nie powinno obowiązywać.

z tego co zrozumialem na stronie urzedu ochrony konsumentow to jesli klauzula nie byla zgodna z prawem to ona nie obowiazuje a nie od razu cala umowa (ale nie jestem tego pewny, powiedzialbym nawet ze jestem niepewny;) ).

a gdyby byla ona w rejestrze niedozwolonych tzn ze urzad sie juz nia zajal i ytp beknelo grzywna,wiec jasne ze jej tam nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszłam dzisiaj do ytp, bardzo grzecznie powiedziałam, o co chodzi, przedstawilam wydruk oferty biletu do myrtle za 2950 PLN i powiedzieli, że postarają się załatwić, więc teraz czekam na efekty. Jeżeli z biletem wszystko pójdzie po mojej myśli, to nie będe miała do ytp żadnych zastrzeżen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz może: dlaczego na stronie LH mój bilet kosztuje 3800 (for Adult) a w biurze turystycznym mi powiedzieli 2900 za ten sam lot??? Może że jest zniżka studencka? Czy może mają jakieś swoje zniżki???

Czy ktoś z wyjeżdżających w czerwcu zna już cene biletu od YTP??? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...