Skocz do zawartości

Bilety YTP


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 420
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

to macie generalnie lipe ludzie

ja na poczatku tez wybralem bilet od ytp ale poszedlem po rozum do glowy i zaczalem nalegac ze zalatwie to sam

zgodzili sie, doplacilem 300zl i bilet kupilem sam

1800zl do NY JFK :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o to co mi odpisał pan Michałek po kolejnym maliu napisanym do niego !!!!!!!!!!

Michal Koltys

P.S. Prosze zmienic ton, bo bede zmuszony do zrezygnowania pani z tego programu. Nie jest on dla wszytkich, a mnie na wysylaniu osob nieodpowiednich nie zalezy.

hahahah on sobie hyba zartuje !!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil:

Mam pytanko do was !!!

Czy coś sie stanie jesli zerwe umowe z YTP i sama zakupie sobie bilet !

chodzi mi tutaj o organizacje sponsorująca < czy moga odebrać mi wize>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sume z tym YTP przydaloby sie cos zrobic. Ja bylam z nimi na W&T 2 razy. Za pierwszym razem w 2004 roku poniewaz to byla ostatnia firma,ktora tak pozno jeszcze organizowala targi w tamtym roku. Drugi raz w 2005 - dlatego ze chcialam pojechac w to samo miejsce na 100%,a to mala miescina byla i tylko u nich od razu moglam sobie miejsce w tej miescinie zaklepac. Jedzie sie na worka tak naprawde zawsze na wlasna reke,a biura najmniej w calym wyjezdzie pomagaja. Traktowanie ludzi jest karygodne,a do tego te porazajace ceny biletow. Zaplacilam, bo co mialam zrobic (2004 ,2005 nie bylo wogole opcji wlasnego zakupu),ale kazdemu to biuro odradzam. Ja pojechalam z nimi na wlasna odpowiedzialnosc dwa razy i dwa razy ostro przeplacilam. Dlatego tez uwazam,ze mozna by bylo naprawde ruszyc neibo i ziemie, skonsolidowac sie i zrobic odpowiednia na YTP nagonke. To biuro jest po prostu slabe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.Ja lece do Maiami, na 4 czerwca mam wylot i przyszla mi cena 3140 zl.Teraz tylko sie zastanawiam, czy jak robilam przedplate 1200 zl to teraz bede placic tylko roznice czyli 1940. Bo jezeli nie to za bilet prawie 4500 mi wychodzi a to byloby juz lekkie przegiecie. Jutro z ranca musze wstapic do biura YTP i to wyjasnic bo juz zglupialam.Zreszta po tym biurze wszystkiego mozna sie spodziewac. Mnie juz nawet by nie zaskoczyla gdybym poszla ta jutro a za biurkiem zamiast szanownej pani Karoliny, pomaranczowy aligato w fioletow kwiatki by siedzial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha ha ha... widze ze nie tylko z ema sa problemy, z drugiej strony - widzieliscie co podpisujecie, a klaudki to bym do usa nie wysylala bo nam wiochy narobi he he :) ja za bilet do reno zaplacilam 3100 zl plus $150 "oplaty rezygnacyjnej" dla ema i chyba wyszlam ok, a ten bilet to miami tez chyba nie jest najdrozszy. pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiochy!!!!!

Zastanow się co piszesz !

To ze interesuje sie moimi biletami i nie dam z siebie robic głupka nie oznacza ze pan Michałek bedzie mogł mnie straszyć!

Gdyby biuro było wporzadku nie musiałbym sie denerwować !!!! i meczyć ich malilami !!!

marytylermoore ciekawe co byś zrobiła na moim miejscu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytaj sobie co sie stalo z taka co to tez ludzi meczyla mailami. Napisal ci ze cie usunie z programu? I co ty mu zrobisz wtedy? On to ma w [beeep]e a ty bedziesz "u[beeep]ona" podpisalas umowe, no nie? ja ci tylko dobrze radze, dzieciaku.

http://forum.2p.pl/read.php?f=11&i=37059&t=37059

sooo..... If I were you I'd shut tha f* up :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieciakiem to Ty moze jesteś jeśli nie umiesz czytac z zrozumieneim !

Tam jest napisane o FUNDACJI a nie o biurze !

A wątpie by pan Michałek mogł zerwac ze mna umowe ponieważ nie z nim tylko z konsultantem ja podpisywałam , i chyba nie ma takiego zapisu w umowie ktory zabraniea wysyłania maili do pana Michałka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...