Skocz do zawartości

Bilety YTP


Rekomendowane odpowiedzi

czyli ta kampania reklamowa niezle ich musiala kosztowac w tym roku, w koncu spora konkurencja na rynku a teraz musza na czyms zarobic - tylko Wam wspolczuc. Przestroga dla wszsytkich - KUPUJ BILET SAMODZIELNIE jesli jest taka opcja - nawet jesli trzeba zaplacic oplate rezygnacyjna - to i tak ZAWSZE - zawsze wyjdzie sie taniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 420
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja też jestem za tym żeby coś z tym biurem zrobić. Ja leciałam w zeszłym roku i była dokładnie taka sama sytuacja. Mój tata jak zobaczył umowę,którą podpisała przyszła prawniaczka :oops: to zdębiał!

Myśle że oni nad tymi umowami tak długo pracowali aby nikt nie mógł sie do nich za łatwo dobrać. Podoba mi się bardzo ten pomysł z zainteresowaniem tą sprawą mediów. Może trochę więcej ludzi dowiedziałoby sie co to za biuro. Niestety nie wszyscy wchodzą na tego typu fora zanim zdecydują sie na pośrednika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie dzis oswiecili ze cena za moj bilet do SAn Francisco wynosi na dzien dzisiejszy 4 700 zł  :shock:

Fak! Mniej zaplace za caly program (z biletem do Waszyngtonu).

Paranoja...

nie bylo mądre mówic ze mniej zaplacisz za swoj program.. tylko mogles komus jszcze przykrosc zrobic ze on musi wiecej placic....bezmyslnosc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bylo mądre mówic ze mniej zaplacisz za swoj program.. tylko mogles komus jszcze przykrosc zrobic ze on musi wiecej placic....bezmyslnosc...

Ja placilem wiecej w zeszlym roku (BTC) i nie robilo mi sie przykro, gdy czytalem posty ludzi placacych mniej - tylko dowiadywalem sie jakie biuro wybrac, zeby w tym roku nie popelnic tego samego bledu. Po to jest forum, nie chce nikogo dolowac - nie o to tutaj chodzi. Warto za to napisac, ze mozna zaplacic znacznie mniej - przydatna informacja dla niejednej osoby, zastanawiajacej sie nad wyborem biura.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie dzis oswiecili ze cena za moj bilet do SAn Francisco wynosi na dzien dzisiejszy 4 700 zł  :shock:

Fak! Mniej zaplace za caly program (z biletem do Waszyngtonu).

Paranoja...

nie bylo mądre mówic ze mniej zaplacisz za swoj program.. tylko mogles komus jszcze przykrosc zrobic ze on musi wiecej placic....bezmyslnosc...

Wlasnie dobrze, ze inni pisza, ze mozna duuuzo taniej. W ten sposob troche ludzi sie dowie ile tak naprawde kosztuje W&T w YTP albo w innych firmach.

Moze za rok juz mniej osob popelni ten blad.

Swoja droga to dzialanie YTP to chamstwo na maxa. Rozumiem, ze prowizja sie nalezy ale nie taka!!!!!!!!! Z tymi umowami to tez roznie bo jesli zapewniaja, ze cena bedzie taka i taka a potem jest niespodzianka to nie jest wszystko OK. Przeciez w ten sposob to mozna dojsc do sytuacji, ze za bilet dwa razy tyle zazadaja a ktos musialby placic bo umowe podpisal. To nie jest w porzadku. Cos z tym trzeba zrobic. I zaslanianie sie wzrostem cen bileto bo paliwo, itp to tez glupota ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Net mi kiepsko chodzi i wyslalem dwa razy tego samego posta. A na tym forum chyba nie mozna usunac wiec zrobilem edycje :)

P.S. Ja w BTC za Chicago (Alitalia) 15. czerwca place 2740zł. Tez sobie niezle pojechali po mnie ale YTP zdziera jeszcze bardziej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za bilet do Waszyngtonu na 27 maja Lufthansą mam zapłacic 3070 zł. Bilet ten sam jest oczywiście tańszy w rzeczywistości. Od razu im zakomunikowałem, że ja takiego biletu nie przyjmę i niech szukają mi nowego ! Zobaczymy jak tańszy - chyba o te 20 zł, jak ktos wyżej pisał.....

YTP - skandaliczne biuro. Serio, zróbmy coś juz po powrocie wspólnie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak - potrzebujemy tutaj kogos, kto ma dar przewodzenia grupie ! Dodatkowymi atutami byloby studiowaie prawa i "kontakty" :) Najlepiej z mediami, konkretnymi biurami ochrony konsumenta itp. Tak, aby nie skonczylo sie tylko na gadaniu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"kontakty" :) Najlepiej z mediami, konkretnymi biurami ochrony konsumenta itp. Tak, aby nie skonczylo sie tylko na gadaniu !

Wystarczy wybrac sie do redakcji fak/tu/ - temat jest chwytliwy na 80% sie tym zainteresuja 8) ;)

Tyle ze jak piszecie istjnieje mozliwosc wykupu bilety samemu, to mozna im naskoczyc - wziales bilet od nich? Twoja sprawa, nie musiales...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...