Skocz do zawartości

Bilety YTP


Rekomendowane odpowiedzi

No tak, ale ich szmaciane gadki o tym, ze bilet bedzie bardzo tani, ze nie maja prowizji itp. Prowizji nie maja, oki, ale biuro, ktore nalezy do tego samego wlasciciela, nalicza sobie te prowizje.

Podaczas podpisywania umowy informuja, ze cena biletu bedize w konkretnym przedziale, a jak przychodzi co do czego, to moooocno wychodzi za ten przedzial. Zastrzaja nas, ze beda rozwiazywac umowy, ze nie beda odpisywc na maile. Nie informuja nas dokaldnie o wszystkim, wyszukuja drozsze loty, choc powinni najtansze... wyszukuja loty na ostatnia chwile... Jest tego naprawde mnostwo !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 420
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Tyle ze jak piszecie istjnieje mozliwosc wykupu bilety samemu, to mozna im naskoczyc - wziales bilet od nich? Twoja sprawa, nie musiales...

o tej mozliwosci w umowie nie ma slowa pytaja sie tylko ustnie, a wszystko co poza podpisanym papierkiem jest kupe warte, wiec mozna powiedziec ze nie wiedziales o takiej opcji przed podpisaniem umowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co sie stanie jak np biuro zarządałoby od swoich uczestników 6000 zl za bilet na wschodnie i 8000 na zachodnie, czy wtedy np ja nie majacy na koncie tylu pieniędzy nie płace za bilet gdyż mam jedynie okolo 3000, wtedy nie płace za ten bilet i ytp zrywa ze mna umowe ?? nie oddaje kasy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu historia z biletami wyglądała tak samo. Ja dowiedziałem się o przesunięciu mojego wylotu na 2 dni wcześniej przed planowanym (bez mojej zgody) i o konieczności dopłaty za bilet. Katowice-Frankfurt-Atlanta 3000 zł. A was również prosili o wyrobienie Euro26 czy innej podobnej karty w celu uzyskania zniżki? Jak tak to zniżka zostaje w ich kieszeni a nie w waszej:)

Nie tylko ja miałem taką sytuację, gdyż w miejscu gdzie pracowałem, było jeszcze 100 Polaków i każdy miał taką sytuację.

W tym roku sam kupowałem bilet Warszawa-Paryż-Chicago i zapłaciłem dokładnie 1964 złote.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak - isic/euro bylo obowiazkowe, wymagali takze numeru karty, bo niby ubezpieczenie i jakie to bedziemy mieli znizki

wlasnie, co jesli zarzadaja kwoty za bilet ktorej uczestnik nie bedzie w stanie pokryc? zrywaja umowa i wszystkie dotychczasowe oplaty w ramach grzywny sobie zostawiaja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja sie wlasnie dowiedzialem ze cene bieltu poznam "prawdopodobnie" ok 17maja czyli ~miecha przed wylotem, bede mial tylko miesiac zeby sie wyklocic o tanszy bilet wtedy? czy juz mam ich gnebic ze i tak za drogi mimo ze nie znam ceny :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyzej pisalam, ze w ytp zgodzili sie zalatwic mi bilet do myrtle, ktory znalazlam na necie za niecale 3000. Dzisiaj mi napisali, ze kosztuje ponad 5000 :) Dalej chca mnie wyslac do Miami (900 km od Myrtle) za3 i pol tysiaca, do Atlanty (540 km od Myrtle) moga mnie wyslac za ponad 4000 tysiace... Jutro ide z umowa do radcy prawnego. Jak dowiem sie czegos ciekawego, to zostawie posta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...