Skocz do zawartości

Bilety YTP


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 420
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
hej. wlasnie sprawdzilem swoja rezerwacje....ja i moje 2 kolezanki z ktorymi lece w grupie lecimy nagle lufthansa z katowic... one zapisywaluy sie w wawie..mam pytanie do czytajacych: wszyscy lecicie z katowic??ma ktos bilet lufthansy z wawy.

nie no to jest paranoja najpierw mialam lot liniami Air France do San Francisco z Wawy za 4 700 :? mimo ze mowilam cały czas ze chce z Katowic i kiedy nie zgodzilysmy sie na ta cene to znalezli mi bilet "TAŃSZY" Lufthansy za 4 280 równiez z Wawy :? tez nie zgadam sie na taki bilet, zgodze sie na cos co bedzie sensowne 8) ... i pytam sie co oni wyprawiaja w tym YTP :?

osoby które zapisuja sie w Wawie leca z Katowic i odwrotnie :evil:

______________

29.05 ---> San Francisco 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już bilety są coraz droższe. Mój bilet do newarku przez 2 tygodnie zdrożał 1000zł ( 3260zł)dane ze strony lufthansy) i nawet kosztuje o 80 zł więcej niż mi oferuje YTP. Jednakże gdy dostałem informacje od YTP o cenie biletu (3180zł) 2 tygodnie temu na stronie lufthansy kosztował 2170zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm a przepraszam bardzo gdzie biuro YTP bylo do tej pory :?: ja ostateczna date wylotu podałam 18 marca wiec niech mi tu nie czaruja ze teraz sa coraz drozsze bilety... na 20 dni przed wylotem jeszcze nie mam ostatecznych informacji i wyprawiaja mi tu jakies cyrki z cena biletu :?

---------------

29.05 ---> San Francisco 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja napisze jeszcze raz, za bilet do NY JFK swissem z wawy zaplacilem pod koniec marca dokladnie 1796.83zł

zastanawia mnie dlaczego ytp nie bukuje wczesniej biletow tylko dopiero teraz? czekaja az ludzie dostaja wizy? przeciez to bez sensu. ktos nie dostal wizy?

jak czytam ze macie bilety do NY za 3200zl to naprawde, az nie wiem co powiedziec

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku sytuacja byla podobna i nikogo to nie nauczylo. Posty na ten temat byly podobne.Gdybym jechal w tym roku nie zgodzilbym sie na to aby oni mi zalatwiali. Do Newarku zaplacilem im 3200zl.Ceny znacie sami.Nawet placac im te 300zl jeszcze bym wyszedl na swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku sytuacja byla podobna i nikogo to nie nauczylo. Posty na ten temat byly podobne.

no właśnie - narzekania były 2 lata temu, były rok temu i znowu są teraz... dla mnie to nie do pojęcia, żeby się ponownie pakować w coś na czym się przejechało, bo jakoś nie wierzę, że z biurami, na które jest najwięcej skarg jeżdżą tylko sami niedoświadczeni w@towcy-pierwszorazowcy...

a swoją drogą przecież tych biur jest od groma, więc powinna być jakaś konkurencja a tu z roku na rok ceny coraz bardziej z kosmosu - niedłudgo się okaże, że w@t to wyjazd dla zapaleńców, bo przez cały wyjazd będzie się odrabiać koszty biura i przelotów :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...