Skocz do zawartości

Bilety YTP


Rekomendowane odpowiedzi

Pistol - to było tak, że ja musiałem ich powiadomic, bo zmieniła się data mojego wylotu o dwa dni. W nocy napisałem im e maila, że tego i tego dnia chce jechac i żeby zawiadomic tę osobę, która załątwia te wszytskie bilety. I już rano dostałem odpowiedź, że bilet już mam z Lufthansy, z Katowic itd. i już z tą moją nową datą (cvzyli musieli to załatwic w ten sam dzień dopiero po moim "przypomnieniu"). Ale infa ile druga rata będzie wynosiła jeszcze nie mam,chociaż wczoraj dzwoniłem do biura i powiedzieli, że już niedługo dostanę, bo niby miesiąc przed wylotem trzeba wpłacic drugą ratę a lecę już 27 maja. Pozdro!

P.S. a kolo z Wrocka faktycznie jest nieziemsko kumaty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 420
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

shemar - mnie to biuro polecali znajomi, dlatego się zdecydowałem, chociaż o ile wiem, to jedno z najdroższych biur. A organizacja? :? Miały byc super oferty pracy, a wiemy, jakie były w tym roku targi :?

A przed konsulatem w Krakowie miała byc osoba z YTP, która pomoże nam - uczestnikom, a przyszła 10 min po wpuszczeniu nas do środka, bo "pomyliła godziny" i na nic się już zdała. Teraz z tym biletem - czytając twoje opowieści (24godz przed wylotem - bilet) to nie mieści mi się to w głowie, na jak wieli stres, niepewnosc wystawiają oni swoich klientów! Ważne, żeby tylko dostac bilet w sensownej cenie a potem już nigdy z ich usług korzystac nie będę (musiał).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny biletow w YTP beda znane dopiero po dlugim majowym weekendzie, tak mówią w biurze w Katowicach.Ja bylem na wizowaniu 7 kwietnia i od tego czasu bilet do atlanty podrozal przynajmniej o 500zł takze chyba wiadomo dlaczego tak s[beeep]....y robią... A sam moglem sobie kupic bilet max za 2tys a teraz pewnie z 3tys mi podadza... Moglem sam sobie rezerwowac,ale madry polak po szkodzie:-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...