Skocz do zawartości

Bilety YTP


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 420
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
JA już chyba wiem dlaczego płace tak duże pieniądze. Luknijcie tu http://profile.myspace.com/index.cfm?fusea...riendID=6864302 . To jest moja przyszła szefowa. Niezła jazda będzie

ej, żarcisz! :shock: :shock:

Każdy facet pozazdrościłby Ci TAKIEJ SZEFOWEJ!!

:shock: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mija 30 dni do wylotu - czyli powinienem wplacic pieniadze. A tu g...o. Caly czas wait

ja mam do wylotu 15 dni 8) i tez jescze nie wiem ile za bilet zapłace :evil: , tzn zaproponowali mi bilet za 4 700 ale sie nie zgodzilam bo to o wiele za duzo niz w rzeczywistosci kosztuje bilet do San Francisco, nastepnie byla propozycja za 4 280 ale to wciaz za duzo wiec wciaz czekam na to co mi znajda

w kazdym razie w biurze w Katowicach powiedzili mi ze na ogol jest tak ze jesli ktos zgłasza zastrzezenia co do biletu to ostatecznie centrala ytp załatwia bilet który satysfakcjonuje jesli chodzi o cene... wiec pytam dlaczego nie moga zrobic tak od razu :?: :?: :?: pewno szukaja naiwnych ktorzy zapłaca bez gadania za to co zaproponuja

29.05 ---> San Francisco 8)

01.06 ---> Yosemite NP 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...