Skocz do zawartości

Bilety YTP


Rekomendowane odpowiedzi

A ja ide do nich jutro z pismem od reprezentujacej mnie kancelarii prawnej i zobacze, co oni na to, bo poki co twierdza, ze niemozliwe jest kupienie biletu do Atlanty tanszego niz 3400 zlotych ani ze niemozliwe jest, zebym poleciala z Poznania...

Dam znac jakie efekty:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 420
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

prawda jest taka ze ceny sa wywindowane, podam swoj przykład

bilet miałem wyceniony na 3700 do waszyngtonu liniami air france, pani uprzejmnie mnie prosiła z zarzadu o pilna wplate 2 raty, oczywiście mejlowalem dalej i kontaktowałem sie z buwem, bo z niczym innym telefonicznie sie nie da w tym biurze, ostatecznie przyslali mi nowa oferte, liniami KLA za 3100,

zastanawiam sie ile jest ludzi którzy nie zareagowali na cene i sa zmuszenii do zaplacenia podanej, w internecie na stonie ytp po zalo[beeep]iu oczywiście mialem 3700 do zapłaty, teraz juz jest 3100 ale to i tak za duzo bo po zaciagnieciu informacji jaka jest cena biletu liniami jest maksymalna 2450 ze wszystkim, sami widzicie co sie dzieje, a przeciez biuro nie ma prawa pobierac prowizji za zalatwienie biletu, podzwońcie sami i sie poorientujcie

z tym problemem udajemy sie do urzędu ochrony konkurencji i konsumenta UOKiK, zbieramy tez podpisy pod petycja domagająca sie wyjaśnien co sie dzieje z tymi cenami biletów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tak... mialam bilet do San Francisco za 4 700 - nie wyrazilysmy zgody na taka cene wiec teraz kwota jaka musze zaplacic to 4 280 zł to i tak wciaz za duzo ...

... ale pisałam wczesniej maila do zarzadu i po ponad tygodniu kiedy nie otrzymywałysmy odpowiedzi wczoraj wyslałysmy kolejnego maila i az nie moglam uwierzyc :shock: :shock: :shock: odpowiedz miala miej wiecej taki sens ... jesli nam sie nie podoba to mozemy zrezygnowac z wyjazdu na worka bo szkoda czasu na przekonywanie mnie/ nas do tego ze warto... i to na 11 dni przed wylotem... bomba nie :?: a poza tym odpowiedzi na nasze watpliwosci i tak nie uzyskałysmy...

...to ja po to wkładałam w to kase by na pare dni przed wylotem zrezygnowac :shock: zreszta nawet nie napisałam czegos takiego ze rozwazam taka mozliwosc a mail byl napisany grzecznym tonem ... a do kogo ja mam zgłaszac watpliwosci jesli nie do tych co sa odpowiedzialni za ogranizacjie... po prostu brak słow ....

i ostatecznie musze ten bilet kupic bo nie mam wyjscia ... no chyba ze wpław popłyne do Stanów , chociaz kupno pontonu taniej mnie wyniesie 8)

----------------

29.05 ---> San Francisco <--- wpław :) :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 700???????? Zartujesz chyba? Co to za cena?

Z koleżanką jedziemy z Emakopolu,ale nie czekałyśmy na ich cene, wpłaciłyśmy te 150 $ ( za kupienie biletu samemu) i mamy fajny bilecik z Wwy do San Francisco na 14 czerwca za 2862 zł....tylko jeszcze ambasada przed nami, ale myśle że bedzie dobrze :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już myślałem ze te 1100 zł YES'a to granica możliwości, rzeczywiście ten YTP zdziera nieźle.

Przydałoby się podsunąć w jakiejś gazecie materiał na artykuł i szerszą akcje odnośnie tych biur zainicjować, bo coraz śmielej sobie poczynają !!

Ewentualnie postulowałbym za zrobieniem działu w którym można by było zobaczyć ile naprawdę kosztował wyjazd z firm z wyszczególnionymi cenami, każdy by siewpisywał i były by podtematy odnośnie firm, takze każdy by zrobił wpis w poddziale firmy z którą podpisywał umowę :)

Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...