Skocz do zawartości

Bilety YTP


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 420
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

w biurze dzis tez mi powiedziano ze ytp zadnych prowizji za bilet nie pobiera i jak chce to moga mi nawet wystawic fakture... hmm a to ze ceny sa takie jakie sa to głownie z tej przyczyny ze sa to bilety otwarte a nie promocyjne...

ale to i tak nie zmienia faktu ze bilety powinny byc załatwiane z korzyscia dla nas a nie z cenami z kosmosu...

... i fakt Polak madry po szkodzie...

_______________

29.05 ---> San Francisco <--- wciaz prawdopodobna opcja ---> wpław do Stanów 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to tylko tlumacza, pewnie ze ytp nie bierze zadnyh prowizji, ale biuro przez ktore to zalatwia takowe kosi i to spore, a to ze te dwa biura maja tego samoego wlasciciela to rpzeciez czysty zbieg okolicznosci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to tylko tlumacza, pewnie ze ytp nie bierze zadnyh prowizji, ale biuro przez ktore to zalatwia takowe kosi i to spore, a to ze te dwa biura maja tego samoego wlasciciela to rpzeciez czysty zbieg okolicznosci...

ja to wiem... pisze tylko to co mi powiedzieli w biurze.... zreszta koles sam zaczał gubic sie w swoich zeznaniach bo jednego dnia bylam trzy razy u niego :) w ciagu 2 godzin i za kazdym razem z kim innym bylam 8)

______________

29.05 ---> San Francisco <--- czekam dzis na decyzje w sprawie biletu ( do godz 11 powinno byc wszystko jasne :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...