Skocz do zawartości

Bilety YTP


Rekomendowane odpowiedzi

Najtansze bilety to z biura Almatur ;) w tym roku place 2500zł za bilet do las vegas a w tamtym roku 4000 zł w innym biurze :P juz nie bede pisac w jakim :lol:

nie wiem w sumie po ile z almaturu, ale fakt ze sporo dobrych opini, a jak jest jak ktos od nich na progarm jedzie?to wtedy przycinaja?bo wiem ze jak od nich bierzesz program to tez musisz wtedy bilet. no i byc moze nie przycinaja, ale w umowie na bank nie ma slowa o tym ile moga zarobic na bilecie, ani jaka cena max jest co moga zaproponowac. wiec sorry, ale ja nigdy juz nie podpisze tego typu umowy, tak iej jak kiedys z ytp...

a propo twojego lotu - to i tak generalnie, w duzej mierze koszt biletu determinuja takie czynniki jak data dokonania rezerwacji, data lotu, miejsce, no i aktualne promo...mnie to tam rybka jesli firma nawet i 1000zl bedzie pobierac za bilet, jesli nadal ich cena jest np nizsza od firmy ktora ma nawet prowizje 50 zl, ale bilet niestety drozszy od tamtego, ktory razem z 1000zlotowa prowizja jest koniec koncow tanszy o 5 albo nawet o 500 zl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 420
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...