Skocz do zawartości

Bilety YTP


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 420
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Ja lece do Denver i obiecali że bedzie mniej niż 4000  :shock:  :shock:  :shock:

ja lece do denver i najdrozszy bilet jaki znalazlam byl za 3600 (w klasie ekonomicznej) ja mam za 2700 :lol: 4000 to juz przegiecie na maxa :!: pewnie ci zaproponuja bilet za 3900, to zawsze mniej niz 4000.

pozdro! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaraz też wychodze do biura. Niech oni sobie jaj nie robią . Bilet na lufthansę do Newarku u nich za 3170 a na stronie luftfansy wczoraj, na ten sam lot znalazłem za 2107zł i to wcale nie jest najtaniej bo równiez lufthansą na ten termin znalałem bilet w promocji za 1010 + opłaty. Są też dostępne inne bilety za ok 1900-2200zł. Zaraz tam idę i niech mi zmieniają na tańszy lot. Max za 2800zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaraz też wychodze do biura. Niech oni sobie jaj nie robią . Bilet na lufthansę do Newarku u nich za 3170 a na stronie luftfansy wczoraj, na ten sam  lot znalazłem za 2107zł i to wcale nie jest najtaniej bo równiez lufthansą na ten termin znalałem bilet w promocji za 1010 + opłaty. Są też dostępne inne bilety za ok 1900-2200zł. Zaraz tam idę i niech mi zmieniają na tańszy lot. Max za 2800zł

jak sobie tak czytam Wasze posty,to miąz w sumie Was żal. przeciez chyba są biura,gdzie mozna samemu załatwiac bilet??

przeciez doskonale wiadomo,nie od dzis, ze posredniaki na czyms musza zarobić. Wy liczycycie chyba na nie wiem- darmoche?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe na darmoche tylko jak mnie zapewniano na poczatku cena biletu bedzie sama cena bez jakichś prowizji > i nie pisz ze chemy leciec za darmoche tylko za kwote rzeczywista biletu taką jaka jest na oficjalnej stronie przewożnika!!!!!!

a jesli chodzi o zakup biletu to owszem gdy dowiedziałam sie ze jest mozliwoś zakupienia indywidualnie biletu , to otrzymałam informacje w biurze ze juz nie moge z tego skorzystać !!!!!!!

<sama dobrze o tym wiesz>

i czy bilet za 3200 mozna nazwać darmochą !!!!!!!!!!!!!! ale jeśli dla Ciebie to darmocha to mozesz mi dac to 3000 :lol::):lol::)

Dlatego wiekszość osob jest zła poniewaz w umowie nie byłom mowy o dodatkowej prowizji !!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe na darmoche tylko jak mnie zapewniano na poczatku cena biletu bedzie sama cena bez jakichś prowizji > i nie pisz ze chemy leciec za darmoche tylko za kwote rzeczywista biletu taką jaka jest na oficjalnej stronie przewożnika!!!!!!

a jesli chodzi o zakup biletu to owszem gdy dowiedziałam sie ze jest mozliwoś zakupienia indywidualnie biletu , to otrzymałam informacje w biurze ze juz nie moge z tego skorzystać !!!!!!!

<sama dobrze o tym  wiesz>

i czy bilet za 3200 mozna nazwać darmochą !!!!!!!!!!!!!!

Dlatego wiekszość osob jest zła poniewaz w umowie nie byłom owy o dodatkowej prowizji !!!!!!!!!

nie no-masz racje ze 3200 nie jest darmochą. i nie dziwie sie ze osoby są złe na YTP. sama bym była.- ( dlatego tez z nimi nie jade, bo slyszalam jakie wykrety stawiali w zeszlym roku)

a tak miedzy nami- dzis jest moj przedostatni dzien w pracy :] chwała Bogu..:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Przeczytałem całą umowe i nie ma nic o wynagrodzeniu za zakup biletu. Jest natomias tklauzula " uczestnik zobowiązuje sie do zakupu bileltu lotniczego w cenie i na zasadach określonych przez agenta"

Jest to klauzula niedozwolona. Można sobie sprawdzić na stronie Urzedu Ochrony Konkurencji i Konsumentów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...