Skocz do zawartości

Bilety YTP


Rekomendowane odpowiedzi

Ja zaraz też wychodze do biura. Niech oni sobie jaj nie robią . Bilet na lufthansę do Newarku u nich za 3170 a na stronie luftfansy wczoraj, na ten sam  lot znalazłem za 2107zł i to wcale nie jest najtaniej bo równiez lufthansą na ten termin znalałem bilet w promocji za 1010 + opłaty. Są też dostępne inne bilety za ok 1900-2200zł. Zaraz tam idę i niech mi zmieniają na tańszy lot. Max za 2800zł

jak sobie tak czytam Wasze posty,to miąz w sumie Was żal. przeciez chyba są biura,gdzie mozna samemu załatwiac bilet??

przeciez doskonale wiadomo,nie od dzis, ze posredniaki na czyms musza zarobić. Wy liczycycie chyba na nie wiem- darmoche?

Ty chyba chory koleś jestes! Tak - na darmchę a nawet na dopłatę jeszcze z ich strony! Weź się zamknij, bo nie wiem po co tu włazisz, jak nieproszony typ i zabawiasz się w starą ciotkę, która zaczyna zrzędzic i przypoinac, że tylko ona miałą rację. :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 420
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Ja zaraz też wychodze do biura. Niech oni sobie jaj nie robią . Bilet na lufthansę do Newarku u nich za 3170 a na stronie luftfansy wczoraj, na ten sam  lot znalazłem za 2107zł i to wcale nie jest najtaniej bo równiez lufthansą na ten termin znalałem bilet w promocji za 1010 + opłaty. Są też dostępne inne bilety za ok 1900-2200zł. Zaraz tam idę i niech mi zmieniają na tańszy lot. Max za 2800zł

Dostałeś już takie ostateczne info mailem lub na koncie?

To [beeep]ioza - widzę - mój bilet na Lufthansie też tyle kjosztował, a widzę, że 1000 przebitki! I to jeszcze z też z Wrocławia. Ja na razie jeszcze nic nie iwem, ale teraz to już się boję wiedziec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaraz też wychodze do biura. Niech oni sobie jaj nie robią . Bilet na lufthansę do Newarku u nich za 3170 a na stronie luftfansy wczoraj, na ten sam  lot znalazłem za 2107zł i to wcale nie jest najtaniej bo równiez lufthansą na ten termin znalałem bilet w promocji za 1010 + opłaty. Są też dostępne inne bilety za ok 1900-2200zł. Zaraz tam idę i niech mi zmieniają na tańszy lot. Max za 2800zł

jak sobie tak czytam Wasze posty,to miąz w sumie Was żal. przeciez chyba są biura,gdzie mozna samemu załatwiac bilet??

przeciez doskonale wiadomo,nie od dzis, ze posredniaki na czyms musza zarobić. Wy liczycycie chyba na nie wiem- darmoche?

Ty chyba chory koleś jestes! Tak - na darmchę a nawet na dopłatę jeszcze z ich strony! Weź się zamknij, bo nie wiem po co tu włazisz, jak nieproszony typ i zabawiasz się w starą ciotkę, która zaczyna zrzędzic i przypoinac, że tylko ona miałą rację. :x

dzięki ze mnie zrobiłeś na rodzaj męski. poczytaj sobie mój naastepny post a zrozumiesz co miałam na mysli, a nie cfaniakuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W biurze nie dowiedziałem się niczego :lol: Słyszałem odp że to nie oni załatwiają bilety tylko zarząd i to do nich należy kierować pytania. Kiedy się spytaliśmy dlaczego bilet jest droższy o 1000 zł zrobili wielkie oczy, sprawdzili na stronie Lufthansy i powiedzieli, że jest to może błąd :lol: Oczywiście im uwierzyłem...

Na pytanie czy można zrezygonować z zakupu biletu przez nich, usłyszałem tylko nie...

Ale sprawy związane z biletem to mały problem w porównaniu do tego co zdarzyło się później - chcieliśmy przełożyć nasz wylot do USA o 3 dni, więc zadzwoniliśmy do naszego pracodawcy. I okazało się, iż on wie o tym, że mają przyjechać do niego na to ludzie z Polski do pracy, jednak spodziewa się ich na początku maja a koniec czerwca jest to zdecydowanie za późno i nie chce nas tam tak późno... Ciekawe jak się ta sprawa dalej rozwinie :!: :?:

Jedno wiem na pewno: to był mój pierwszy i ostatni raz z YTP i CHI :twisted: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...